Technologie » Internet

Podróżniczy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski

Podróżniczy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski
Zobacz więcej zdjęć »
Navigeo.pl to serwis tworzony, w całości, przez użytkowników Internetu. To oni dodają do witryny informacje o podróżach, opisują trasy swoich wypraw, wskazują miejsca, które warto odwiedzić, zabytki, które wręcz trzeba zobaczyć.

W sieci nie brakuje profesjonalnych serwisów turystycznych, ale nam zależało na stworzeniu miejsca, w którym główną rolę odgrywać będą sami podróżujący, ludzie, którzy omijają biura podróży szerokim łukiem i na własną rękę planują turystyczne przygody, nie bojąc się szalonych pomysłów i odrzucając sztampę. - mówi Urszula Drukort z Zespołu Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski 

Mamy nadzieję, że navigeo.pl będzie miejscem gdzie dzielić się będą z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą, gdzie doradzą, podpowiedzą, opowiedzą...

Serwis skierowany jest też do tzw. pasywnych podróżników; osób, które znajdują radość w zapoznawaniu się z wyjazdami innych, czerpią z ich doświadczenia i pomysłów, ale sami nie publikują - jeszcze - w Sieci.

Na łamach navigeo.pl można nie tylko opisać całą wyprawę, ale dokładnie pokazać na mapie jej przebieg oraz zamieścić obszerną relację zdjęciową. Można tu prowadzić specjalnego bloga, udzielać się na forum, tworzyć grupy podróżników, skupione wokół interesującego tematu. Istotną rolę odgrywa możliwość komentowania wypraw, zdjęć oraz blogów innych internautów. Mogą to zrobić wszystkie osoby odwiedzające serwis, nie tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.

Chcemy, by navigeo.pl było miejscem, gdzie społeczność podróżników nie tylko opowiada o swoich wyprawach, wymienia informacjami czy zdjęciami, ale wspólnie planuje przyszłe projekty. - mówi Urszula Drukort - Mamy nadzieję, że serwis stanie się pierwszym wyborem wszystkich internautów, którzy w sieci szukać będą pomysłów na wycieczkę lub wyjazd, wiadomości „z pierwszej ręki", kontaktów z tymi, którzy już „byli i na własne oczy widzieli.

W serwisie opisać i pokazać można wszystko - począwszy od krótkiej wycieczki krajoznawczej, na wyprawach na inny kontynent kończąc. Liczy się tu wyłącznie chęć podzielenia swoją wiedzą i pasją. Navigeo.pl stanowi doskonałe uzupełnienie portfolio serwisów turystycznych Wirtualnej Polski. Internauci skorzystać też mogą w portalu z witryn: turystyka.wp.pl, narty.wp.pl, pikeo.pl, polskajestfajna.wp.pl, hotele.wp.pl, samoloty.wp.pl, itp.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »