Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Podwójnie owocowa radość żucia z Maoam Chew Two

Podwójnie owocowa radość żucia z Maoam Chew Two
Zobacz więcej zdjęć »
Prawdziwa rewolucja w świecie gum rozpuszczalnych!!! Dzięki nowym Chew Two możesz cieszyć się smakiem dwóch owoców w jednym pasku Maoam. Pięć smakowych kombinacji zawdzięczających swój kolor naturalnym barwnikom, to doskonały pomysł na wyśmienitą przekąskę, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi.

Maoam Chew Two to zupełnie nowa propozycja dla wielbicieli gum rozpuszczalnych. Każdy pasek Maoam Chew Two składa się z dwóch różnokolorowych gum w dwóch wyjątkowo owocowych smakach. Do wyboru masz aż pięć wyśmienitych kombinacji: wiśnię z colą, wiśnię z bananem, jabłko z truskawką, pomarańczę z limonką oraz czarną porzeczkę z cytryną. Tylko od Ciebie zależy czy dasz się porwać fantazji smakowych połączeń, czy będziesz delektować się każdym owocem z osobna.

Maoam Chew Two to nie tylko podwójna radość żucia, ale również udoskonalona receptura. Kolory nowych pasków Maoam uzyskano dzięki naturalnym barwnikom pochodzącym z roślin i owoców. Każdy listek Chew Two zamykany jest w oddzielnym przezroczystym opakowaniu, które nie tylko pozwala zachować długotrwałą świeżość, ale również zobaczyć, jaka kombinacja smaków kryje się w jego wnętrzu. 

Opakowanie nowych Maoam Chew Two zawiera aż 250 g dwukolorowych pasków, dlatego możesz się nimi dzielić z przyjaciółmi. Owocowe kombinacje Chew Two najlepiej smakują w dobrym towarzystwie, więc zbierz znajomych i razem cieszcie się podwójnie owocową radością żucia!!!

Dostępność produktu:
Maoam Chew Two dostępna jest w wybranych sklepach, w opakowaniach 250g, w cenie około 8,20 brutto/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »