Rozrywka i wypoczynek » Gry

Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp

Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp
Zobacz więcej zdjęć »
Bilety na Pasha Gaming Camp i koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – to wyjątkowe nagrody w konkursie, który organizuje Credit Agricole. Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca.

 

 

Trwa konkurs organizowany przez Credit Agricole we współpracy z Jarosławem pashąBicepsem Jarząbkowskim. Żeby zawalczyć o nagrody, trzeba opisać swoją najciekawszą historię związaną z gamingiem pod postem konkursowym na profilu FB Credit Agricole i wypełnić formularz konkursowy: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=308430.

 

Na podstawie zgłoszeń, jury konkursowe wybierze aż 4 osoby, które dostaną bilet na tygodniowy Pasha Gaming Camp w lipcu. Jest to obóz młodzieżowy, podczas którego uczestnicy łączą zdobywanie umiejętności gamingowych z zajęciami sportowymi. Dodatkowo, kolejne 20 osób otrzyma koszulkę z autografem pashyBicepsa.

 

Konkurs skierowany jest do osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życiem. Żeby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto w Credit Agricole. Uczestnicy konkursu, którzy nie mają skończonych 18 lat, muszą w formularzu zamieścić zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Więcej szczegółów w  regulaminie. Konkurs trwa do 8 czerwca. Credit Agricole ogłosi wyniki 10 czerwca na swoim profilu na Facebooku.

 

Aktualnie bank ma w swojej ofercie specjalnej ofertę „Konta z bonusami dla graczy”. W promocji klienci mogą zdobyć limitowaną koszulkę turniejową z podpisem pashyBicepsa oraz nawet 120 zł do wykorzystania na platformie Steam. Z myślą o graczach i fanach pashyBicepsa, Credit Agricole wprowadził też trzy nowe wizerunki kart do konta z podpisem e-sportowca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »