Dom » Budownictwo

POLBRUK SA jest partnerem programu „Builder For The Future” 2019/2020

POLBRUK SA jest partnerem programu „Builder For The Future” 2019/2020
Zobacz więcej zdjęć »
„Builder For The Future” to ogólnopolski program edukacyjny adresowany do studentów wydziałów architektury i budownictwa oraz początkujących architektów i inżynierów.

„Builder For The Future” to ogólnopolski program edukacyjny adresowany do studentów wydziałów architektury i budownictwa oraz początkujących architektów i inżynierów. Jego celem jest rozwój kompetencji młodych adeptów sztuki architektury i budownictwa oraz edukacja i pomoc w zdobywaniu wiedzy.

 

W programie uczestniczy wielu wybitnych polskich architektów i inżynierów, którzy wspierają młodych ludzi swoją wiedzą, doświadczeniem i autorytetem. We współpracę zaangażowane są wydziały architektury i budownictwa najważniejszych polskich uczelni publicznych i prywatnych, w  tym m.in. Politechnika Wrocławska, Gdańska, Warszawska czy Krakowska, a także wiodące na rynku firmy budowlane oraz producenci nowoczesnych materiałów i technologii.

„Po raz kolejny bierzemy udział w programie "Builder For The Future". Jest to wyjątkowa inicjatywa edukacyjna, która ma olbrzymi potencjał, a także prawdziwy wpływ na przyszłe procesy inwestycyjne. Jesteśmy dumni, że możemy być Partnerem Strategicznym projektu i przekazywać wiedzę młodym studentom architektury, którzy wkrótce wezmą udział w procesie projektowania realnych obiektów. Współczesna architektura stoi przed wieloma wyzwaniami. Zawód "architekt" ma szczególne znaczenie dla społeczeństwa. Projektanci nie tylko kształtują krajobraz, ale także kreują nowe sposoby zaspokajania potrzeb mieszkańców. Równocześnie muszą pamiętać o tak ważnych aspektach jak środowisko naturalne czy zmieniająca się struktura demograficzna. W zasadzie można powiedzieć już, że mamy do czynienia z architekturą odpowiedzialną społecznie. Wspieranie rozwoju nowego pokolenia architektów i inżynierów budownictwa to dla nas niezwykle ważne zadanie, bo jest to inwestycja w naszą wspólną przyszłość” – mówi Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk SA.

 

W ramach programu organizowane są liczne wydarzenia edukacyjne m.in. warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne. Inauguracyjnym spotkaniem VII edycji programu Builder For The Future 2019/2020 jest
4 Future Day.
Są to bezpłatne, całodniowe warsztaty przeznaczone dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych. 4 Future Day odbędzie się 21 października 2019r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.  Studenci z całej Polski będą mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu BIM oraz skonsultować się  w zakresie projektowania i zastosowania materiałów  oraz rozwiązań technologicznych z doradcami technicznymi z firm będących Partnerami Programu. Podczas wydarzenia dostępna będzie strefa kariery, w której można spotkać się ze specjalistami HR z największych w Polsce firm z branży budowlanej.

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej i wyrobów drogowych w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce.

 

O firmie            

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »