Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pomysł na wakacje

Pomysł na wakacje
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje w Torrevieja to doskonała propozycja dla osób, które kochają wodne aktywności np. kitesurfing. Wystarczy wynająć apartament i cieszyć się szerokimi oraz piaszczystymi plażami tego rejonu.

Apartamenty w La Mata od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród turystów. La Mata to w końcu urokliwa dzielnica miasteczka Torrevieja, które znajduje się na północ od miasta Alicante. Apartament w La Mata - Torrevieja to doskonała propozycja właśnie ze względu na piaszczystą i rozległą plażę. Odnajdują się tam także fani nurkowania oraz żeglarze, dla których jest tam wiele możliwości spędzania swojego wolnego czasu. To miejsce spodobać powinno się jednak także i rodzinom z dziećmi. Plaża jest bowiem czysta, a nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwają przez cały czas doświadczeni ratownicy. Poza tym woda jest czysta i błękitna. Dobrze zlokalizowany apartament w La Mata może być więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę na wakacje. 
 
La Mata od wielu lat cieszy się coraz większa popularnością wśród turystów. Nic dziwnego w tym nie ma. Wcześniej była to niewielka, klasyczna wioska, która utrzymywała się przede wszystkim z handlu solą pochodzącą z lokalnej laguny. W okolicy znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, które obsługują turystów od rana do wieczora. Co ciekawe, z uroków tego regionu chętnie korzystają sami Hiszpanie. Wciąż jest to miejsce mniej znane niż inne regiony Hiszpanii, a więc spokojniejsze i mniej oblegane przez zagranicznych turystów.
 
Warto przed wyjazdem poczytać o świętach, atrakcjach i uroczystościach oraz rozważyć wyjazd w czasie ich trwania.
 
Karnawał w Torrevieja:
https://publikersi.blogspot.com/2017/11/torrevieja-carnaval.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Apartamenty La Mata, Torrevieja
http://apartament-lamata.pl/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »