Firma » Biznes

Porównywarka Cen Okazje.info dołączyła do sieci Grupy ARBOinteractiv

Witryna Okazje.info znacznie wzmacnia pakiet e-commerce Grupy, gdyż jest to już druga z trzech największych porównywarek cenowych, która dołączyła do portfolio ARBOinteractive.

Witryna dołączyła do ARBOnetwork – sieci reklamy ogólnotematycznej, gdzie poszczególne sekcje serwisu dostępne są w dopasowanych do nich pakietach tematycznych, a także w pakiecie Superbrands, który skupia największe witryny w polskim internecie o wysokiej jakości kontencie.
Ponadto oferta reklamowa serwisu dostępna jest w beauty network – sieci reklamy kobiecej, gdzie serwis dołączył m.in. do pakietów Zakupy oraz Lifestyle. Reklamodawca ma do dyspozycji wszystkie płaskie formy reklamy online, a także Boks Patronacki, Pozycjonowanie Produktu oraz Akcje Specjalne.
Co ważne, użytkownicy to w większości konsumenci na etapie decyzji zakupowych, świadomi użytkownicy internetu, a także liderzy opinii. Okazje.info to serwis, w którym precyzyjnie można targetować reklamę konkretnie na użytkowników zainteresowanych danym produktem. Witryna Okazje.info na rynku istnieje od 2007 roku – jest najszybciej rozwijającą się wyszukiwarką internetową i jednym z trzech największych tego typu serwisów w polskim internecie. Co miesiąc odwiedzany jest przez 1,75 miliona użytkowników, którzy generują prawie 12 milionów odsłon (Megapanel PBI/Gemius 2011.11). Jest to baza ponad 10 milionów produktów z ponad 2000 sklepów.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »