Kultura, sztuka » Kultura

Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

W sobotę 6 kwietnia mali goście odwiedzający Galerię Łomianki poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Spektakl będzie odegrany dwukrotnie w ciągu dnia – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00.

Profesor Hilary Szczebrzeszyński zawita do podwarszawskiej Galerii Łomianki już 6 kwietnia. Baśniowy uczony zaprosi najmłodszych widzów do wspólnej zabawy w teatr i zabierze ich na pełną przygód wyprawę do wsi Kukiełkowo. Maluchy poznają tam Stracha na Wróble i będą odkrywać fascynujący świat tradycyjnych polskich lalek – kukieł.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki barwnej dekoracji i ciekawym opowieściom profesora dzieci poznają także ludowe obrzędy, takie jak zwyczaj topienia Marzanny, noc sobótkowa czy dożynki. Ciekawym dopełnieniem zabawy będą wpadające w ucho ludowe piosenki oraz wspólne tańce.

Uczestnicy spotkania otrzymają pieczątkę na specjalnej karcie. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do salonu Empik.

Oto program kolejnych spektakli w Galerii Łomianki:

·       11 maja – Czyja to walizka?

·       1 czerwca – Kolorowe wiersze

·       6 lipca – Nadchodzi Pipi

·       3 sierpnia – Legendy o Wiśle

·       7 września – Pinokio

·       5 października – Śmieciaki ratują świat

·       16 listopada – Czerwony Kapturek

·       7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Kukła z wiejskiego podwórka” odbędzie się w sobotę 6 kwietnia Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »