Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Precyzyjna higiena jamy ustnej w wersji limitowanej

Precyzyjna higiena jamy ustnej  w wersji limitowanej
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór odpowiedniego narzędzia do pielęgnacji zębów i dziąseł to podstawa codziennej higieny jamy ustnej. Szczoteczka elektryczna Oral-B Precision Clean 700 usuwa nawet o 100% więcej bakteryjnej płytki nazębnej, niż szczoteczka manualna.

Ten popularny model szczoteczki elektrycznej Oral-B jest teraz dostępny w dwóch oryginalnych wersjach kolorystycznych: różowej oraz czarnej.  

Szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 swoją skuteczność w walce z płytką nazębną zawdzięcza unikatowej technologii 3D. Główka szczoteczki, wykonująca ruchy oscylacyjne i pulsacyjne, obejmuje osobno każdy ząb, docierając nawet w trudno dostępne miejsca i dokładnie usuwa zanieczyszczenia i bakterie. W trakcie minuty szczoteczka może wykonać nawet 28 800 ruchów. Używając szczoteczki manualnej, w tym samym czasie możemy wykonać zaledwie ok. 600 ruchów.

Wbudowany timer pomaga w nieprzekraczaniu rekomendowanego przez dentystów, dwuminutowego czasu szczotkowania. Następujące co 30 sekund wibracje ułatwiają równomierne rozłożenie czasu szczotkowania na wszystkie części jamy ustnej.

Szczoteczka jest wyposażona w bardzo wytrzymały akumulator, który wystarczy nawet na 7 dni pracy[1], a wbudowany wskaźnik pozwala na bieżąco monitorować stan naładowania akumulatora. Dzięki temu możemy mieć pewność, że unikniemy zaskoczenia spowodowanego rozładowaną szczoteczką. Gdy akumulator wymaga ponownego naładowania, wystarczy podłączyć go na noc do ładowarki.

Teraz szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 dostępna jest w dwóch limitowanych wersjach kolorystycznych: delikatnego różu i eleganckiej czerni. Oba modele są dodatkowo wyposażone w praktyczne etui podróżne.

Obie wersje kolorystyczne są dostępne w cenie 229 zł.           Ciesz się uczuciem profesjonalnie wyczyszczonych zębów każdego dnia z Oral-B Precision Clean 700.[1] Zakładając dwuminutowe szczotkowanie, dwa razy dziennie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »