Firma » Praca

PRZYJDŹ NA ZAKUPY I ZNAJDŹ PRACĘ - EKO-OKNA REKRUTUJĄ W GALERIACH HANDLOWYCH

PRZYJDŹ NA ZAKUPY I ZNAJDŹ PRACĘ - EKO-OKNA REKRUTUJĄ W GALERIACH HANDLOWYCH
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Młyńska w Raciborzu, Karuzela w Wodzisławiu Śląskim, Plaza w Rybniku i Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie – Koźlu – w tych galeriach handlowych, przez cały grudzień, będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy EKO-OKNA S.A. i umówić się na rozmowę rekrutacyjną.

Obecnie przedsiębiorstwo z Kornic poszukuje pracowników obsługi klienta,

produkcyjnych i kierowców kat. C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym. Od 2018 roku zatrudnienie w firmie znajdzie tylko 400 nowych osób. 


Firma EKO-OKNA S.A. to wiodący w kraju, jak i za granicą, producent stolarki okiennej i drzwiowej, w którym na dzień dzisiejszy pracuje już 3,6 tys pracowników. Obecnie przedsiębiorstwo chce zatrudnić kolejne osoby na stanowiska produkcyjne, pracowników ze znajomością języków: francuskiego, holenderskiego, włoskiego lub niemieckiego oraz kierowców kat. C+E. 
- To kolejny duży nabór, jaki prowadzimy. Wynika z rozwoju naszej firmy, potrzeb międzynarodowego rynku, na jakim EKO-OKNA mają coraz mocniejszą pozycję i rosnące grono klientów. Naszym pracownikom oferujemy najlepsze warunki pracy i płacy na Śląsku oraz możliwość rozwoju zawodowego. Poprzedni duży nabór, jaki zrealizowaliśmy na przełomie roku 2016/2017 zakończył się sukcesem, zatrudniliśmy ponad 900 osób. Tym razem tworzymy kolejne, nowe miejsca pracy i mamy nadzieję, że następnych 400 osób dołączy do grona społeczności pracowników EKO-OKIEN – mówi Anna Skrzyńska, specjalista ds HR w EKO-OKNA S.A. 


W związku z tym, aby wyjść naprzeciw potencjalnym pracownikom, przez cały grudzień, od poniedziałku do niedzieli, firma prowadzić będzie swoje stoiska rekrutacyjne w takich placówkach handlowych jak: Galeria Młyńska w Raciborzu, Karuzela w Wodzisławiu Śląskim, Plaza w Rybniku i Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie – Koźlu. Przedstawiciele firmy obecni będą w godzinach pracy galerii. Natomiast od stycznia do marca akcja odbywać będzie się w piątki, soboty i niedziele.


Każda zainteresowana osoba będzie miała okazję do porozmawiania z przedstawicielem firmy oraz umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną w wybranym przez siebie terminie. - Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, w związku z tym poszukujemy osób do pracy na produkcji, kierowców ciężarówek oraz w dziale sprzedaży na rynki: francuski, włoski, holenderski i niemiecki – powiedziała Emilia Leśniak, na co dzień monter okien w EKO-OKNA S.A., aktualnie osoba informująca o firmie na stoisku rekrutacyjnym - Każda zainteresowana osoba może przyjść do wybranej placówki handlowej i zadać pytania dotyczące firmy oraz charakteru pracy na poszczególnych stanowiskach. Po ustaleniu odpowiedniego stanowiska, umawiamy spotkanie w naszym Dziale Rekrutacji w Kornicach – dodała Emilia Leśniak. Na przygotowanych stoiskach będzie można poznać specyfikę pracy na danym stanowisku oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. wynagrodzeń, szkoleń, dojazdów do pracy, opieki medycznej itp.   


Cały czas dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl. 

***


Autor tekstu i zdjęć: MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media


***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.***
KONTAKT:EKO OKNA S.A.www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:Justyna Korzeniak justyna.korzeniak@adventure.media.pl 


Adventure Media s.c. Agencja Public Relations


www.adventure.media.pl tel. 32 724 28 84 fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 82713 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )