Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Przyjdź na mammografię i zadbaj o swoje zdrowie!

Mammografia jest skuteczną metodą wczesnego wykrywania raka piersi. To badanie będzie można wykonać w czwartek 11 maja w specjalnym mammobusie, który pojawi się przed Galerią Łomianki koło Warszawy.

Z badania wykonywanego w ramach Programu profilaktyki raka piersi Narodowego Funduszu Zdrowia będzie można skorzystać od godziny 10.00 do godziny 18.00. Należy wcześniej zapisać się telefonicznie lub przez internet. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z bezpłatnych badań mammograficznych w ramach Programu profilaktyki raka piersi mogą skorzystać kobiety w wieku od 50 do 69 lat, które nie miały wykonywanych badań w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym w ramach Programu profilaktyki otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Aby skorzystać z badania należy zapisać się pod numerem telefonu 58 666 24 44, 22 338 19 60 lub poprzez formularz http://www.mammo.pl/formularz

Zgłaszając się na badanie, pacjentka powinna mieć ze sobą dowód osobisty oraz wyniki wcześniejszego badania piersi, o ile takie było wykonywane. Mammografia nie wymaga żadnego dodatkowego przygotowania. Najlepiej zgłosić się w dwuczęściowym ubraniu, by łatwo można było rozebrać się od pasa w górę. 

Mammografia pozwala na wykrycie zmian, których nie można zaobserwować podczas samokontroli piersi, a wcześnie wykryty nowotwór umożliwia natychmiastowe, skuteczne leczenie oraz daje dużą szansę na powrót do zdrowia. Natomiast udział w Programie profilaktyki raka piersi Narodowego Funduszu Zdrowia w razie nieprawidłowości zapewnia szybkie leczenie. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.mammo.pl.

Mammobus będzie dostępny na parkingu przed Galerią Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach koło Warszawy w czwartek 11 maja od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wjazd i parkowanie pojazdu na parkingu przy galerii handlowej są bezpłatne.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »