Rozrywka i wypoczynek » Gry

PS3: Ważny update 2.50 do systemu konsoli

PS3: Ważny update 2.50 do systemu konsoli
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja systemu do Playstation 3 sygnowana numerkiem 2.50.

Oto najważniejsze zmiany, jakie aktualizacja wprowadza do konsoli.

Wsparcie dla headsetu PS3

Razem z grą SOCOM zadebiutuje oficjalny headset do PS3. Aktualizacja systemu wprowadza zmiany, które pozwolą dostarczyć czysty dźwięk z czata głosowego. Dodano też na ekranie wskaźnik zużycia baterii i poziom głośności.

Obsługa DivX VOD

Dodano Kod Rejestracyjny DivX VOD do System Settings. Możesz użyć tego kodu do uwierzytelnienia, by system PS3 mógł odtwarzać pliki wideo, które są kompatybilne z usługą DivX VOD (Video On Demand).

Scene Search w filmach

Została dodane przeszukiwanie scen w filmach. Funkcja ta pozwala na podzielenie filmu na poszczególne sceny, do których możesz szybko przejść, przez wciśnięcie guzika X. Możesz podzielić filmy na jedno, dwu lub pięciominutowe kawałki.

Status przyjaciół

Osoby z listy przyjaciół, którzy są niezalogowani do sieci będą mieli informację poniżej swoich awatarów, która wskazuje ile czasu upłynęło od ich ostatniego logowania do sieci.

Oszczędzanie energii

Teraz możesz ustawić, by konsola i pad wyłączały się automatycznie po ustawionym okresie nieaktywności. Opcje zostały dodane w Power Save Settings.

Ściąganie w tle

Możesz teraz ustawić konsolę, by wyłączała się automatycznie, kiedy ściąganie w tle lub instalacja dobiegnie końca.

Playstation Store

Ulepszona zarządzanie promocyjnymi kodami w sklepie Playstation Store. Po prawej stronie została dodana specjalna opcja. Zostało tez przeprojektowane logowanie się do sklepu Playstation.

Zrzuty ekranu z gry

Dodano narzędzie pozwalające zrzucić na dysk obraz z ekranu i zapisać w plikach graficznych swoje ulubione momenty z gier. Narzędzie to wspierają tylko niektóre gry.

Ulepszenia w PlayStation Trophies

Współdzielenie i porównywanie trofeów z przyjaciółmi jest jeszcze łatwiejsze.

Zmiana nazw ustawień

Menu BD/DVD Settings zmieniono nazwę na Video Settings. Natomiast opcje w Video Settings, czyli Cinema Conversion i Upscale Options, nazwano jako BD/DVD Cinema Conversion i BD/DVD Upscaler.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »