Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Psy Niczyje na Wielkiej Majówce. 14-15 maja. Dołącz. Pomóż. Pokochaj

Psy Niczyje na Wielkiej Majówce. 14-15 maja. Dołącz. Pomóż. Pokochaj
Zobacz więcej zdjęć »
14 i 15 maja odbędzie się Wielka Majówka – Dni SGGW na terenie Kampusu przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. To właśnie tu przybędą wolontariusze Fundacji Viva! Pokochaj Psy Niczyje.

Wspólnie z Samorządem Studentów oraz Władzami Uczelni zachęcać będą do adopcji psów i kotów ze schronisk.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Studenci będą prowadzić zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt i sprzedawać atrakcyjne fanty (m.in. koszulki z ciekawym nadrukiem). Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na pomoc najbardziej  potrzebującym zwierzętom,  na ich leczenie i profilaktykę weterynaryjną.

Ale to jeszcze  nie wszystko! W sobotę, 15 maja miłośnicy zwierząt będą mieli niepowtarzalną okazję, by zobaczyć na żywo podopiecznych Fundacji – wspaniałe psy, które czekają na dom. Będzie można poznać je bliżej, porozmawiać z wolontariuszami o ich charakterze i potrzebach, a także podjąć decyzję o adopcji któregoś z nich. Wszystkie psiaki, które będą prezentowane podczas Majówki, są zdrowe, odrobaczone
i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Żaden z nich nie jest agresywny, wszystkie w stu procentach nadają się do adopcji. Chcesz zobaczyć je już teraz? Wejdź na stronę: www.psyniczyje.pl

Szukasz przyjaciela na dobre i na złe? Przyjdź… być może czworonogi czekają właśnie na Ciebie?

Osoby, które podczas Majówki na SGGW podejmą decyzję o adopcji, otrzymają wartościową wyprawkę dla swojego pupila, a także kupon uprawniający do 50 % zniżki na opiekę weterynaryjną w Klinice Małych Zwierząt przy SGGW  ważny przez 5 lat od dnia adopcji.

Na  Wielką Majówkę, jak co roku,  zaplanowano też całe mnóstwo innych atrakcji: kiermasze, pokazy, porady lekarzy weterynarii, występy artystów. Przyjdź koniecznie, zabierz rodzinę, znajomych, małe i duże dzieci. Nikt nie będzie się nudził!

„Pokochaj Psy Niczyje”
Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA!
ul. Kopernika 6 m.8; 00-367 Warszawa
KRS: 0000135274
NIP: 525 21 91 290

www.psyniczyje.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »