Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Rekordowe zainteresowanie studiami MBA w Koźmińskim!

Rekordowe zainteresowanie studiami MBA w Koźmińskim!
Zobacz więcej zdjęć »
W ubiegłą sobotę, 21 stycznia 2017 roku, ponad 100 osób pojawiło się w Akademii Leona Koźmińskiego, aby wziąć udział w MBA Open Day! Spotkanie informacyjne dotyczące studiów Master of Business Administration, które rozpoczną się już na początku marca, przyciągnęło rekordową liczbę kandydatów.

Nic dziwnego – to ostatni dzwonek, by aplikować na studia na najlepszej uczelni biznesowej w tej części Europy – zapisy trwają do 3 lutego.

Pozycja zawodowa osób piastujących wysokie stanowiska jest owocem ich ciężkiej pracy oraz stałego doskonalenia swoich umiejętności. Ponadczasowym sposobem na rozwój oraz podnoszenie własnych kwalifikacji jest nauka. W przypadku osób posiadających bogate doświadczenie zawodowe, piastujących wysokie stanowiska dobrym sposobem mogącym mieć wpływ na podwyższenie poziomu zarobków, poszerzenia perspektywy biznesowej oraz wiedzy jest kontynuacja nauki na interdyscyplinarnych studiach MBA. – Rozpoczęcie studiów MBA nie jest inwestycją jedynie pieniężną, gdyż program nauki jest dość czasochłonny. Przyjechałem tu, by upewnić się, że godziny poświęcone na studia okażą się owocne. Nie ukrywam, że jednym z ważniejszych czynników jest możliwość bliższego poznania potencjalnych partnerów biznesowych – wyjaśnia obecny na MBA Open Day Mariusz. A Katarzyna, kolejna uczestniczka wydarzenia, dodaje: – Studia MBA w Koźmińskim cieszą się zasłużoną renomą, potwierdzoną różnymi wskaźnikami. Poważnie rozważam ponowne rozpoczęcie nauki, ponieważ certyfikat ukończenia studiów MBA często ma duże znaczenie dla pracodawców.

Podczas MBA Open Day w Koźmińskim osoby pragnące inwestować we własny rozwój poznały bogatą ofertę programową uczelni w zakresie studiów MBA. ­Nikolay Kirov opowiedział o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie, a dr Paweł Wnuczak podjął tematykę finansową, pochylając się nad pytaniem: Jak zwiększyć wartość przedsiębiorstwa?

Akademia Leona Koźmhttp://www.kozminski.edu.pl/mba.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Co się kryje za metką Twoich ubrań? | Empik Bonarka
Laboratorium Zero Waste | Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »