Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

RELAKS DLA OCZU W CYFROWYM ŚWIECIE – soczewki okularowe Sync III

RELAKS DLA OCZU W CYFROWYM ŚWIECIE – soczewki okularowe Sync III
Zobacz więcej zdjęć »
Hoya Lens Poland to znany i ceniony producent soczewek okularowych oraz produktów optycznych najwyższej jakości opierających się na innowacyjnych technologiach.

 

 

 

Hoya Lens Poland to znany i ceniony producent soczewek okularowych oraz produktów optycznych najwyższej jakości opierających się na innowacyjnych technologiach. Oferta Hoya powiększyła się właśnie o wyjątkową nowość – soczewki okularowe Sync III przeznaczone dla osób korzystających z urządzeń cyfrowych. Jest to trzecia, innowacyjna generacja soczewek wspomagających akomodację wprowadzona przez firmę Hoya. Specjalna konstrukcja nowych soczewek Sync III zapewnia komfortowe widzenie w cyfrowym świecie.

Soczewki te wykorzystują najnowsze technologie optyczne firmy Hoya. Zostały opracowane na podstwie badań ludzkich zachowań – International Focus Group Study of human behaviour, które dostarczyły nowych informacji o korzystaniu z urządzeń elektronicznych w życiu codziennym. Wiele osób spędza średnio 8 - 10 godzin dziennie patrząc na ekrany urządzeń cyfrowych: smartfony, komputery, tablety, telewizory itp. Długotrwałe patrzenie na ekrany urządzeń elektronicznych może powodować cyfrowe zmęczenie wzroku. Jego objawy to podrażnienie oczu, nieostre widzenie i bóle głowy, które mogą być odczuwalne nawet po dwóch godzinach pracy. Przenoszenie wzroku pomiędzy kilkoma urządzeniami może nasilać objawy, ponieważ oczy nie mają w  takiej sytuacji nawet chwili odpoczynku.

Cyfrowe soczewki jednoogniskowe Sync III firmy HOYA są dostosowane do współczesnego stylu życia i zostały skonstruowane z myślą o potrzebach szerokiego grona użytkowników urządzeń elektronicznych.  Polecane są  wszystkim osobom w wieku 13-45 lat, które noszą soczewki jednoogniskowe i spędzają ponad dwie godziny dziennie, patrząc na ekrany urządzeń cyfrowych lub wykonując inne czynności w obszarze bliży. Zalecane również dla wszystkich osób z objawami cyfrowego zmęczenia wzroku.

Soczewki Sync III posiadają wartość korekcyjną do dali, która jest odpowiedzialna za zapewnienie codziennego funkcjonowania oraz znajdujacą się w dolnej części soczewki  -strefę wsparcia wzroku dostosowaną specjalnie do cyfrowych wyzwań wzrokowych. Strefa ta charakteryzuje się niewielkim wzrostem wartości soczewki – jej zadaniem jest wspomaganie akomodacji, ułatwienie uzyskania ostrego obrazu oraz złagodzenie objawów wysiłku wzrokowego. Zwiększa także komfort widzenia w trakcie korzystania z urządzeń cyfrowych oraz wykonywania innych czynności w obszarze bliży.

Firma Hoya oferuje trzy rodzaje przyrostu mocy w soczewkach Sync III, przeznaczone dla różnych profili użytkowników. Soczewki Sync III pomagają zapobiec objawom wysiłku wzrokowego lub złagodzić ich nasilenie, a także zwiększają komfort wzrokowy przez cały dzień.

 

Firma: Hoya Lens PolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »