Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Rodzinne spotkania inspirowane naturą

Powtórne wykorzystanie opakowań czy drobnych przedmiotów codziennego użytku sprawia, że ograniczamy ilość odpadków, które trafiają na wysypiska. Będzie można się o tym przekonać podczas kolejnego wydarzenia z cyklu „Rodzinne spotkania inspirowane naturą” w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Podczas ekologicznych spotkań w Centrum Handlowym Auchan Swadzim, uczestnicy łączą twórcze działania z troską o środowisko. W najbliższą sobotę w trakcie warsztatów zero waste powstaną teatralne kukiełki. Instruktorzy pokażą uczestnikom, jak przedmioty codziennego użytku, czyli rolki po papierze toaletowym czy wytłoczki do jajek kreatywnie zmienić w teatralne lalki, które zagrają w wielu domowych przedstawieniach. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe sznurki i koraliki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rodzinnym warsztatom będzie towarzyszył jarmark produktów ekologicznych, na którym swoją ofertę zaprezentują lokalni dostawcy. Będzie to okazja, żeby kupić coś wyjątkowego i poznać twórców z okolicy.

Kolejne zajęcia z cyklu „Zielone zapędy” odbędą się 13 lipca. W trakcie zajęć będzie można wykonać fantazyjne zabawki ze skarpet.

Rodzinne spotkanie inspirowane naturą odbędzie się 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. W rodzinnych warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Z kolei stoiska lokalnych rzemieślników i artystów będą dostępne w godzinach 11.00-18.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »