Kultura, sztuka » Muzyka

Różne style – jeden Styła

W niedzielę 22 kwietnia o godz. 18.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej (Radio Kraków) odbędzie się jubileuszowy koncert Ryszarda Styły „Świat gitarą malowany/cztery dekady”.

W niedzielę 22 kwietnia o godz. 18.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej (Radio Kraków) odbędzie się jubileuszowy koncert Ryszarda Styły „Świat gitarą malowany/cztery dekady”. Muzyk zagra swoje najbardziej znane kompozycje prezentowane już od ponad 30 lat na krakowskiej scenie jazzowej. Finał koncertu – prawdziwa wisienka na torcie: wykonanie premierowego utworu Ryszarda Styły – zagrają zaproszeni muzycy: Karolina Styła (popularna wokalistka to prywatnie córka gitarzysty) Paweł Dróżdż, Bogusław Mietnikowski, Krzysztof Ścierański, Leszek Szczerba, Sławomir Berny, Tadeusz Leśniak, Piotr Kosieradzki i Maciej Hrybowicz.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Koncerty Ryszarda Styły, cenionego muzyka studyjnego, to niebanalne kreacje artystyczne inspirowane muzyką świata. Nie bez powodu określany jest mianem najbardziej wszechstronnego polskiego gitarzysty.

Sponsorem koncertu jest portal informacyjno-społecznościowy Jamamto.com, pierwszy na świecie serwis tylko dobrych wiadomości, który łączy swoich użytkowników ideą szczęścia.

Jamamto.com to portal informacyjno-społecznościowy stworzony przez programistów, trenerów rozwoju osobistego i  marketingowców. Portal wyróżnia pozytywny przekaz, apolityczność i areligijność, niestandardowe działania marketingowe, a także innowacyjne rozwiązania, stwarzające nowe możliwości samorozwoju w Internecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.jamamto.com
http://jamamto.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »