Technologie » Telekomunikacja

Samsung Pixon: Fotograficzny telefon z dotykowym wyświetlaczem

Samsung Pixon: Fotograficzny telefon z dotykowym wyświetlaczem
Zobacz więcej zdjęć »
Samsung zaprezentował Pixon - małych rozmiarów telefon wyposażony w wyświetlacz dotykowy i aparat fotograficzny o rozdzielczości aż 8 megapikseli.

Pixon przypomina prawdziwy aparat fotograficzny nie tylko wyglądem, ale także możliwościami takimi jak: 16-krotny zoom cyfrowy, system automatycznego ustawiania ostrości, krótki czas naświetlania, system rozpoznawania twarzy i funkcja zapisywania zdjęcia wraz ze współrzędnymi geograficznymi miejsca jego wykonania.

Wyposażony jest także w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną przeglądarkę zdjęć, dzięki której z łatwością można oglądać i pokazywać innym wykonane przez siebie zdjęcia.

- To pierwszy telefon z aparatem fotograficznym, który zapewnia taką samą jakość obrazu jak klasyczny aparat. Dużą zaletą tego telefonu jest nie tylko łatwość, z jaką będzie można teraz wykonywać zdjęcia, ale także ich jakość - powiedział GeeSung Choi, prezes działu Telecommunication Business firmy Samsung

Telefon Samsung Pixon będzie można nabyć we Francji w połowie października, a wkrótce również w większości krajów Europy i Azji.

Samsung Pixon (M8800) charakterystyka produktu


Samsung PixonOpis produktu
SiećGSM/ GPRS/ EDGE Quad Band (850/ 900/ 1800/ 1900 MHz)HSDPA 7,2 Mb/s (2100 MHz)
Wyświetlacz3,2” 240 x 400 262K WQVGA TFT LCD
Aparat fotograficznyAparat o rozdzielczości 8 megapikseli z AutoFocusZoom cyfrowy (x16)Dioda Power LEDStabilizator obrazu (Advanced Shake Reduction)Wyrównywanie histogramu (Wide Dynamic Range)Funkcje: rozpoznawania twarzy, rozpoznawania uśmiechu, tagowania twarzy (rozpoznawanie twarzy na wykonanym zdjęciu i kojarzenia jej z książką telefoniczną)Funkcje: przypisywania zdjęciom współrzędnych geograficznych (Geo-tagging), tworzenia zdjęć panoramicznychPrzeglądarka zdjęć (sensor ruchu; funkcja obracania i zmiany kąta nachylenia zdjęć; sortowanie według twarzy, daty, kolorystyki, folderu)
Dodatkowe funkcjeWyświetlanie wiadomości, prognozy pogody, informacji giełdowych itp.
WideoNagrywanie i odtwarzanie filmów (MPEG4, WMV, DivX, XviD)30 kl./s D1 (720 x 480) + 120 kl./s (QVGA) - wysoka jakość nagraniaOdtwarzanie w zwolnionym tempieSRS (Surround Sound System) Virtual 5,1 CH
AudioOdtwarzacz muzyki (MP3, AAC, e-AAC+, e-AAC+, WMA)Radio FM z funkcją RDSDNSe (Digital Natural Sound engine)
ŁącznośćBluetooth 2,0 / USB 2,0 HSWyjście TV
PamięćPamięć wewnętrzna: 190 MB, pamięć zewnętrzna: microSD
Wymiary107,9 mm x 54,6 mm x 14,9 mm
Bateria1000 mAh - Czas rozmowy: 4,5h - Czas czuwania: 400h


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »