Technologie » AGD - RTV

Samsung Seria 9 - nowa linia telewizorów

Samsung Seria 9 - nowa linia telewizorów
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Samsung Electronics wprowadza na polski rynek najnowsze produkty Serii 9 Flat Panel TV. Nowa seria telewizorów LCD Full HD wykorzystuje innowacje technologiczne w zakresie jakości obrazu, wzornictwa oraz możliwości komunikacyjnych.

Opracowana przez firmę Samsung technologia LED stanowi podstawę rozwiązań zastosowanych w telewizorach z serii 9. Technologia LED funkcjonuje na zasadzie inteligentnego systemu lokalnego przyciemnienia, który analizuje sygnał wyjściowy, a następnie, w zależności od potrzeb, intuicyjnie włącza lub całkowicie wygasza poszczególne diody w zespołach tylnego oświetlenia.

Samsung w serii 9 - oprócz technologii oświetlenia LED - wykorzystał także system Ultra Clear Panel. Dzięki temu rozwiązaniu ekran został wzbogacony o dodatkową powłokę, która zapobiega refleksom.

Telewizory z serii 9 (o przekątnej 46" i 55") posiadają mechanizm zaprojektowany przez firmę Samsung - DNIe Pro. Jest to ulepszona wersja technologii Samsung Digital Natural Image Engine, która w połączeniu z jakością Full HD 1080p pozwala uzyskać rozdzielczość do 1920*1080p.

Funkcja InfoLive pomaga zapracowanym profesjonalistom śledzić na bieżąco najbardziej aktualne informacje poprzez zainstalowany czytnik RSS, który można umieścić na dole lub górze ekranu tak, aby nie przeszkadzał w oglądaniu telewizji. Nowe aplikacje udostępniane przez firmę Samsung mogą być instalowane na domowym komputerze, a telewizor uzyska do nich bezpośredni dostęp dzięki rozwiązaniom DLNA, które umożliwiają jednoczesne oglądanie tych samych treści multimedialnych na odbiornikach w całym domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »