Firma » Biznes

SARTO dla Conrego

SARTO dla Conrego
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja SARTO Public Relations rozpoczyna współpracę z firmą CDN, dostawcą systemu Conrego – innowacyjnej internetowej platformy rejestracji uczestników konferencji. Umowa, podpisana w połowie lutego, jest konsekwencją wcześniejszej, udanej współpracy.

W ramach umowy, do zadań SARTO należeć będzie opracowywanie strategii komunikacji marki, kreowanie wizerunku systemu w sieci (w tym na portalach społecznościowych), nadzór nad funkcjonalnością strony internetowej, prowadzenie działań media relations oraz konsulting w zakresie komunikacji w wybranych grupach docelowych.

- Do tej pory nie korzystaliśmy z usług żadnej agencji public relations. Jednak w związku z szybkim rozwojem naszego systemu potrzebowaliśmy profesjonalnego wsparcia. – mówi Tomasz Chrościechowski, właściciel systemu Conrego.

Internetowy system Conrego jest nowoczesnym rozwiązaniem przeznaczonym dla organizatorów konferencji i kongresów. Poprzez tworzenie dedykowanych modułów, system można elastycznie dopasować do oczekiwań i potrzeb organizatora. Podstawowe funkcjonalności systemu pozwalają na łatwą i kompleksową rejestrację uczestników, prowadzenie wygodnego mailingu do uczestników i płatności przez internet. System umożliwia również tworzenie agendy i opisu tematycznego wydarzenia, w tym miejsca i czasu eventu oraz bieżący monitoring wydarzenia i raportowanie, w trakcie, jak i po jego zakończeniu.

Za koordynację działań na rzecz CONREGO odpowiadają Marta Dec i Katarzyna Tokarz.

****

O Conrego

Conrego, to internetowy system rejestracji uczestników kongresów, konferencji i seminariów pozwalający na dopasowanie modułów aplikacji do indywidualnych potrzeb klienta. System umożliwia szybką i łatwą rejestrację gości, pozwala na komunikację z uczestnikami i aktualizację informacji o nich, zarządzanie abstraktami i agendami oraz rezerwację noclegów. Aplikacja umożliwia osobom zarejestrowanym wybór dodatkowych atrakcji, a organizatorom pozwala na wgląd w szczegółowy kosztorys oraz ułatwia zestawianie danych o uczestnikach konferencji.

Głównymi odbiorcami internetowego systemu Conrego są firmy eventowe, agencje public relations, organizacje, stowarzyszenia, uczelnie oraz firmy organizujące konferencje branżowe. Więcej na stronie www.conrego.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta_SARTO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »