Gospodarka » Narzędzia

Siekiera o trzonku z włókna szklanego

Siekiera o trzonku z włókna szklanego
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz bardziej wiosenna pogoda za oknem sprzyja pierwszym po zimie pracom w ogrodzie. Nieocenioną pomocą podczas uprzątania i przygotowywania naszego kawałka ziemi okaże się siekiera o trzonku wykonanym z włókna szklanego TOPEX, która właśnie pojawiała się na sklepowych półkach.

Firma TOPEX posiada w swojej ofercie ponad 5000 produktów. Pomimo tego, asortyment oferowany przez największą polską markę narzędziową stale się rozwija.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najnowszą pozycją wśród narzędzi ręcznych marki TOPEX są wytrzymałe siekiery o trzonku wykonanym z włókna szklanego. Wykorzystanie tego materiału pozwoliło na zmniejszenie masy i zwiększenie trwałości trzonka. Część chwytna powleczona została miękką gumą, która poprawia wygodę, a także komfort pracy. Nowe siekiery TOPEX posiadają certyfikaty DIN 5131 i DIN 7287. Nowe, żółto-czarne siekiery dostępne są w pięciu wariantach wagowych: 600g, 800g, 1000g, 1250g i 1500g, co pozwala na idealne dopasowanie wielkości narzędzia do potrzeb.

Siekiery TOPEX to znakomite rozwiązanie dla właścicieli działek oraz domów z ogrodem. Bardzo dobrze poradzą sobie zarówno z większymi gałęziami w przydomowym sadzie, jak i porąbaniem drewna do kominka.

Więcej informacji o nowych siekierach i pozostałych narzędziach marki TOPEX można znaleźć na stronie www.topex.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TOPEX
http://www.topex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »