Dom » Budownictwo

Siłownik HYKE do bram skrzydłowych

Siłownik HYKE do bram skrzydłowych
Zobacz więcej zdjęć »
Od czerwca tego roku w ofercie Nice, lidera w automatyce do bram i rolet, pojawiły się nowe siłowniki do bram skrzydłowych - HYKE.

Siłowniki do bram skrzydłowych HYKE charakteryzują się całkowicie nową konstrukcją. Pod względem rozwiązań mechanicznych, kształtu i sposobu przeniesienia napędu na skrzydło bramy przypominają znane od lat siłowniki POP, choć są od nich większe i masywniejsze.

Największą ich zaletą jest łamane ramię, składające się z części prostej i wygiętej, które ma regulowaną długość, co umożliwia (po jego skróceniu) zabudowę siłownika nawet w bardzo ciasnym narożu posesji. Centrala sterująca MC824H zabudowana w jednym z siłowników - jest kompatybilna z systemem Nice OPERA oraz Nice SOLEMYO.

Więcej na www.nice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nice Polska Sp. z o.o.
http://www.nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »