Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Skarby Indonezji są już w Polsce

Skarby Indonezji są już w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Okazuje się, że nie trzeba wcale podróżować do dalekich krajów, aby poznać ich obyczaje i tradycje. Właśnie nadarza się okazja, żeby z bliska przyjrzeć się kulturze niezwykłego kraju – Indonezji. A wszystko za sprawą agencji IMR advertising by PR.

Warszawska agencja w ścisłej współpracy z Ambasadą Indonezji 25 listopada br. organizuje dla hurtowni farmaceutycznej Cowik event w klimacie indonezyjskim. Wszystko zapowiada się niezwykle zachęcająco - nieznana, tajemnicza i pełna przygód Indonezja właśnie tego dnia odkryje przed zaproszonymi dziennikarzami swoje największe sekrety. Zebrani spotkają się z kulturą i tradycjami tego kraju oraz skosztują niezwykłych potraw, których próżno szukać gdzie indziej na świecie. Goście poznają zapierające dech w piersiach skarby Indonezji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW trakcie eventu organizatorzy przewidzieli wiele egzotycznych atrakcji. I tak: na wszystkich czekać będą drinki powitalne serwowane w ananasie oraz naszyjniki ze świeżych storczyków. Każdy chętny będzie miał możliwość, nietrwałego niestety, ozdobienia swojego ciała orientalnymi wzorami malowanymi henną. Całość uświetni występ Warsaw Gamelan Group - jedynego w Polsce zespołu grającego na żywo muzykę prosto z Jawy. Towarzyszyć mu będą tancerki, które zaprezentują pokazy zmysłowych tańców rodem z Jawy i Bali. Niewątpliwie nie lada atrakcją będzie także wystawa tajemniczej sztuki indonezyjskiej.

Pikanterii całemu wydarzeniu dodaje fakt, że event poprowadzi znany podróżnik i fotoreporter, ulubieniec damskiej części widowni - Jarosław Kret..Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR
http://www.imr-pr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »