Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Składany nóż marki Stanley zawsze pod ręką

Składany nóż marki Stanley zawsze pod ręką
Zobacz więcej zdjęć »
Poręczny nóż składany z karabińczykiem marki Stanley to propozycja dla osób ceniących jakość oraz funkcjonalność.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, przygotował specjalną propozycję dla amatorów aktywnego wypoczynku. Nóż składany z karabińczykiem sprawdzi się na biwaku, podczas przygotowań do ogniska czy wędkowania. Wysokiej jakości materiały, z których został wykonany, czynią go trwalszym niż tradycyjne noże turystyczne. Ze względu na uniwersalność zastosowań produkt marki Stanley jest praktyczną pomocą również w czasie codziennych prac, takich jak majsterkowanie lub drobne naprawy.

Całość konstrukcji została wykonana ze stali nierdzewnej. Dla zwiększenia trwałości oraz ochrony ostrza pokryto je dodatkowo warstwą tytanu zapobiegającą szybkiemu stępieniu. Dzięki temu przecięcie gałęzi, grubej liny lub otwarcie puszki nie stanowi problemu. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada zapobiegająca niekontrolowanemu rozłożeniu oraz zamknięciu się noża. Dużym ułatwieniem jest również specjalna końcówka umieszczona na ostrzu, która pozwala na jego szybkie otwarcie kciukiem jednej ręki.

Ponieważ podczas wycieczek oraz drobnych prac nóż powinien być zawsze pod ręką, dlatego Stanley wyposażył szkieletową rękojeść swojego produktu w karabińczyk. Takie rozwiązanie pozwala zaczepić nóż o szlufkę spodni, dzięki czemu można po niego szybko i łatwo sięgnąć. Zastosowanie karabińczyka sprawia, że nóż jest bardzo poręczny, a dodatkowo zapobiega jego wypadnięciu z kieszeni lub plecaka.

Nóż składany z karabińczykiem
Długość: 175 mm
Cena: 55 zł brutto

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Informacje o firmie Stanley 
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. 

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego. 

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.
www.stanleyworks.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »