Motoryzacja » Samochody

Skoda prezentuje nową Octavię!

Skoda prezentuje nową Octavię!
Zobacz więcej zdjęć »
Ulubione auto firm, doskonale znany środek transportu przedstawicieli handlowych, czy wreszcie – rodzinna limuzyna, doczekała się kuracji odmładzającej. Samochód zostanie zaprezentowany w trakcie salonu samochodowego w Paryżu.

Skoda Octavia, bo o niej mowa, zostanie nieznacznie odświeżona. Lifting zostanie uzupełniony wprowadzeniem do oferty nowych wersji – Greenline oraz Sportline. Zmiany będą najlepiej widoczne w przedniej partii auta, gdzie pojawiła się atrapa nawiązująca do Fabii oraz Superba.

Inspiracje flagową limuzyną Skody widać także w kabinie - czteroramienna kierownica czy drewniane wykończenia wyższych wersji wyposażeniowych upodobnią nieco wnętrze Octavii do Superba.

Prace modernizacyjne przebiegały w centrum techniczym Skody, które mieści się w czeskim Mlada Boleslav. Firma spodziewa się, że odświeżenie Octavii pomoże w utrzymaniu zainteresowania auta i pozwoli, żeby samochód był najchętniej kupowanym modelem Skody.

Pierwsze zdjęcia zmodernizowanej Octavii zostały opublikowane przez serwis Carscoop, który zapewnia także, że auto będzie napędzane przez jeden z ośmiu silników. Klient będzie miał do wyboru pięć motorów benzynowych oraz trzy diesle. Nowością ma być jednostka 1.4 TSI, która dzięki turbodoładowaniu produkuje 122 KM.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m_g11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »