Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Skuteczna walka z łuszczycą

Skuteczna walka z łuszczycą
Zobacz więcej zdjęć »
Łuszczyca wywołuje szereg, zarówno fizycznych, jak i psychicznych niedogodności. Jest powodem stresu i zmartwień dla chorego i jego najbliższych.

Łuszczyca jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób skóry. Nie jest zaraźliwa, lecz dziedziczona genetycznie. Najczęściej występuje na owłosionej skórze głowy, łokciach, kolanach, ale potrafi też objąć partie całego ciała. Przebieg łuszczycy jest inny u każdego pacjenta. Ponieważ choroba ta cechuje się dużą różnorodnością objawów skórnych, bywa trudna do zdiagnozowania. Obecnie można wyróżnić wiele odmian łuszczycy. Jej objawy utrzymują się miesiącami, a nawet latami, często nawracają, zmuszając chorego do całkowitej zmiany stylu życia.

Szereg produktów przeznaczonych do leczenia łuszczycy wymaga poświęcenia czasu oraz wysiłku. Wsmarowywanie brzydko pachnących maści, które brudzą ubrania, wyklucza wyjście z domu. Leki mają często długą listę działań ubocznych, co nie napawa optymizmem i wcale nie gwarantuje poprawy kondycji skóry.

W trosce o komfort i potrzeby osób chorujących na łuszczycę, pragniemy poinformować Państwa o trzech nowych produktach dostępnych na polskim rynku. Są to: Olejek Psoderm, Krem Psoriadin oraz Sole Uriel z Minerałami z Morza Martwego. Skład tych preparatów został opracowany z myślą o łagodzeniu objawów łuszczycy, dlatego oparte są one na naturalnych aktywnych składnikach. Wyklucza to wystąpienie podrażnień, czy też efektów ubocznych. Lekka konsystencja, szybkie wchłanianie, brak plam na ubraniach, nie powoduje dodatkowego dyskomfortu. Preparaty te, z bardzo pozytywnym skutkiem, przetestowali już inni chorzy na łuszczycę. Dzięki temu możemy je Państwu polecić jako skuteczne i godne zaufania!

Produkty te można zakupić w sklepie internetowym http://www.calmaderm.pl/sklep/23-lagodzenie-objawow-luszczycy Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »