Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Soczewki progresywne firmy Hoya – sposób na prezbiopię

Soczewki progresywne firmy Hoya – sposób na prezbiopię
Zobacz więcej zdjęć »
Prezbiopia to nieunikniony proces wynikający z naturalnego starzenia się narządu wzroku i utraty elastyczności przez soczewkę oka. Rozwija się u każdego człowieka ok. 40. roku życia. Prezbiopia objawia się niewyraźnym widzeniem z bliska, szczególnie przy słabym oświetleniu lub podczas nadmiernego

 

Prezbiopia to nieunikniony proces wynikający z naturalnego starzenia się narządu wzroku i utraty elastyczności przez soczewkę oka. Rozwija się u każdego człowieka ok. 40. roku życia. Prezbiopia objawia się niewyraźnym widzeniem z bliska, szczególnie przy słabym oświetleniu lub podczas nadmiernego wysiłku wzrokowego. Pierwszą oznaką prezbiopii jest potrzeba odsuwania tekstu, który chcemy przeczytać na coraz dalszą odległość od oczu. Prezbiopię można z powodzeniem skorygować okularami najlepiej z wykorzystaniem soczewek progresywnych.

Soczewki progresywne Hoya dopasowywane są do indywidualnych potrzeb użytkownika.  Dzięki temu gwarantują idealną ostrość i perfekcyjną głębię widzenia oraz naturalne i wyjątkowo komfortowe widzenie.  Łagodne przejścia pomiędzy strefą do dali i  strefą do bliży eliminują efekt „pływania obrazu”, co przekłada się na poczucie pewności podczas poruszania się w każdej sytuacji. Soczewki progresywne Hoya wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Wszystkim użytkownikom gwarantują komfort oraz szerokie pole widzenia przy każdej odległości.

Oferta soczewek progresywnych Hoya obejmuje różne konstrukcje dopasowane do indywidulanych potrzeb użytkownika -  MyStyle V+, Balansis, LifeStyle 3.  Soczewki mogą być uszlachetnione najwyższej jakości powłoką antyrefleksyjną zwiększającą odporność na zarysowania oraz ułatwiającą czyszczenie.   

Hoya Lens Poland jest wiodącym producentem soczewek okularowych oraz produktów optycznych, opartych na innowacyjnych rozwiązaniach.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki progresywneRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TOK TOK
http://toktok.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »