Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Soczewki światłoczułe Sensity – komfort dla wrażliwych oczu

Soczewki światłoczułe Sensity – komfort dla wrażliwych oczu
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowy koncern Hoya od ponad 75 lat tworzy innowacyjne produkty i usługi oparte na zaawansowanych technologiach optycznych. Efektem są najnowocześniejsze konstrukcje soczewek, najcieńsze i najbardziej wytrzymałe materiały oraz powłoki antyrefleksyjne wyznaczające standardy jakości na świecie

 

 

Międzynarodowy koncern Hoya od ponad 75 lat tworzy innowacyjne produkty
i usługi oparte na zaawansowanych technologiach optycznych. Efektem są najnowocześniejsze konstrukcje soczewek, najcieńsze i najbardziej wytrzymałe materiały oraz powłoki antyrefleksyjne wyznaczające standardy jakości na całym świecie.

Latem podczas długiej ekspozycji na słońce na szczególną uwagę zasługują soczewki światłoczułe SENSITY. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają wrażliwe oczy i nie chcą nosić dwóch par okularów: korekcyjnych bezbarwnych i korekcyjnych przeciwsłonecznych. Soczewki fotochromowe pod wpływem światła przyciemniają swoją powierzchnię - natomiast gdy intensywność oświetlenia maleje,  znowu stają się przezroczyste.  

Soczewki światłoczułe SENSITY dzięki technologii Stabilight i innowacyjnej konstrukcji pozwalają na komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych. Są tak samo efektywne o różnych porach dnia i roku oraz w różnych warunkach klimatycznych. Bardzo szybko przyciemniają się do poziomu porównywalnego z tradycyjnymi okularami przeciwsłonecznymi oraz równie szybko ulegają rozjaśnieniu aż do pełnej przejrzystości. Podczas tego procesu zachowują pełnię ochrony przed negatywnym działaniem promieni UV.

W ofercie Hoya Lens Poland dostępne jest szerokie spektrum barwionych soczewek, które dopasować można do trybu życia oraz indywidulanych upodobań estetycznych.   Soczewki MIRROR zapewniają, nie tylko niezwykle wyraźny obraz nawet przy najbardziej intensywnym oświetleniu, ale także - dzięki lustrzanym powłokom - modny, letni wygląd. Soczewki SPECTRUM gwarantują profesjonalną ochronę i posiadają do wyboru aż 25 barwień. Soczewki SPECIAL zapewniają wysoki kontrast obrazu i idealne odwzorowanie kolorów, dlatego dedykowane są dla osób aktywnych oraz często pozostających w ruchu i uprawiających sport. Podobne właściwości wykazują soczewki DYNAMIC, które dodatkowo posiadają filtr światła spolaryzowanego gwarantujący obraz o wysokim kontraście np. podczas jazdy samochodem.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki światłoczułe Hoya SensityRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »