Dom » Wnętrza

Sprawdzona jakość w nowym rozmiarze

Sprawdzona jakość w nowym rozmiarze
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Chapel Parket Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zwolenników dużych przestrzeni i dosłownie rozszerza swoją ofertę.

Chapel Parket Polska, producent stylizowanych drewnianych podłóg wzbogacił swoją ofertę o deski  w wyjątkowych rozmiarach. Seria Exclusive produkowana jest z dębu inżynieryjnego o grubości 20mm. Szerokość deski wynosi 38 cm, zaś jej długość może dochodzić do 5 metrów.  Warto dodać, że standardowe długości desek podłogowych wynoszą około 260 cm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mimo imponujących gabarytów nowa linia swoimi  właściwościami nie odbiega od innych produktów Chapel Parket - Dąb inżynieryjny, zwany deską warstwową ma cechy charakterystyczne dla naszych pozostałych produktów. Jest trwały i odporny na odbarwienia. Również powstaje na indywidualne zamówienie klienta  i to do niego należy decyzja jak ostatecznie będzie wyglądać drewno – mówi Paweł Bekas, ekspert Chapel Parket Polska. Wyjątkowo długie i szerokie deski dostępne są we wszystkich kolorach i seriach oferowanych przez firmę. Deski Exclusive są odpowiednie do wszystkich wnętrz. - Jedynym ograniczeniem w ich stosowaniu jest wyobraźnia – dodaje ekspert Chapel Parket Polska.

Jednocześnie firma zatroszczyła się o zwolenników ogrzewania podłogowego. Wszyscy, którzy planują remont podłogi powinni mieć na uwadze poszerzoną linię Chapel In Between. Deski te składają się z dwóch warstw, w tym wodoodpornej wykonanej ze sklejki liściasto-iglastej. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem ukrytym w podłodze. Dostępne dotychczas wymiary poszerzono o 60 mm, dzięki czemu w ofercie znalazły się deski o szerokości 200, 220 i 240 mm.

Firma Chapel Parket Polska ma swoją siedzibę w Raciborzu. Jest generalnym przedstawicielem na Polskę producenta stylizowanych podłóg drewnianych holenderskiej marki Chapel Parket, specjalizującej się w produkcji podłóg dębowych. Chapel Parket Polska zajmuje się hurtową sprzedażą  poprzez ogólnopolską sieć dystrybutorów handlowych.  Zakład produkcyjny mieści się w Kietrzu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »