Dom » Wnętrza

Stop nudzie na ścianie - malowane wzory

Stop nudzie na ścianie - malowane wzory
Zobacz więcej zdjęć »
Twoja ściana może być prawdziwym dziełem sztuki. Nie potrzebujesz do tego obrazów ani cennych płaskorzeźb, wystarczy odrobina talentu i wyobraźni. Za pomocą farby i pędzla możesz wyczarować niepowtarzalną ozdobę. A jeśli nie ufasz swoim zdolnościom do malowania wykorzystaj szablon malarski...

Inspiracją do stworzenia wzoru na ścianie może być właściwie wszystko. Ulubione zwierzę, przedmiot, architektura, roślina, czy symbol.

Wzór może być duży, zajmujący całą ścianę np. w formie rozłożystego drzewa lub latarni lub mniejszy w formie delikatnych listków. Ważne by był dopasowany do gabarytów wnętrza i pozostałych elementów dekoracyjnych.

Najlepszy efekt - perłowy połysk

Delikatny efekt uzyskamy stosując farby o tym samym stopniu połysku i zbliżonym kolorze. Jeśli jednak zależy nam na podkreśleniu wzoru połączmy matową lub półmatową ścianę z perłowym wzorem. Idealnie nadaje się do tego farba PARA Ultra Platinium Plus 4200, o perłowym połysku. Dekoracja będzie mienić się i błyszczeć pod wpływem światła, dzięki czemu nasze ściany zyskają prawdziwą ozdobę. Różnica stopni połysku tła oraz wzoru nada efektu „trójwymiaru".

Bajkowy świat w pokoju dziecięcym

Ściany we wzory to doskonały pomysł na aranżację pokoi dziecięcych. Które dziecko nie chciałoby mieć na ścianie łąki pełnej kwiatów i zwierzaków, pięciolinii z nutami, czy postaci z bajek. Jeśli zapewnimy dziecku kolorowy świat kojarzący się z zabawą i ulubionymi czynnościami, unikniemy nudy i pesymizmu naszych maluchów. Ściany mogą pełnić też rolę edukacyjną. Na ścianie w pokoju pięciolatka namalujmy kolorowe literki i razem ćwiczmy alfabet.

Nie ważne jednak czy malujemy ścianę w pokoju dorosłych i dzieci, każdy z nas chciałaby żyć w interesującym świecie.

Do malowania wzorów na ścianie polecamy:
PARA Ultra Platinium Plus 4200: 62 zł brutto
PARA Professional 270: 38 zł brutto

Produkty PARA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA. www.para.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »