Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Stwórz niepowtarzalną torbę na Dzień Mamy

Jedyny w swoim rodzaju, praktyczny prezent dla mamy będzie można wykonać podczas warsztatów kreatywnych w Centrach Handlowych Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu. 25 maja na bezpłatnych zajęciach dzieci będą ozdabiać ekologiczną torbę pełną miłości dedykacją!

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami! To czas dobrych emocji, życzeń prosto z serca i radości. Warto z tej okazji przygotować dla mam coś specjalnego, co będzie przywoływać miłe wspomnienia każdego dnia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Własnoręcznie wykonany prezent to doskonały upominek na Dzień Mamy. Ekologiczna torba jest niezwykle praktyczna - sprawdza się przy każdej okazji, a z dedykacją wykonaną przez dzieci sprawi ogrom radości i będzie szczególnym powodem do dumy każdej mamy.

Kreatywne warsztaty, podczas których będzie można stworzyć niepowtarzalną torbę, odbędą się w sobotę 25 maja.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu zaprasza na warsztaty w godzinach 10-13.

Natomiast w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie warsztaty będą w godzinach 15-18.

Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »