Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Stwórz własnoręcznie prezent dla mamy!

Dzień Matki coraz bliżej, zatem najwyższy czas, by pomyśleć o upominku od serca! Doskonałą okazją do stworzenia wyjątkowego prezentu są warsztaty kreatywne dla dzieci, które odbędą się 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie od lat zadaje sobie wiele pociech. Dobrym pomysłem jest własnoręcznie przygotowany upominek, który najlepiej wyrazi dziecięcą miłość. W Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała 25 maja odbędą się warsztaty dla dzieci z tworzenia przedmiotów, które świetnie sprawdzą się jako niezapomniany upominek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W trakcie kreatywnych zajęć mali uczestnicy będą mogli wykonać pachnące świece sojowe. Ponadto dowiedzą się m.in., dlaczego warto wybierać woski naturalne i jakie dodatki najlepiej się sprawdzą.

Kolejną propozycją prezentową są tabliczki florenckie, wykonane z naturalnych składników. Oprócz tego, że wspaniale pachą, stanowią efektowną ozdobę wnętrza. Uczestnicy warsztatów poznają historię zawieszek zapachowych i stworzą własne, niepowtarzalne dzieła.

Biżuteria tradycyjnie sprawdza się jako upominek na wyjątkową okazję. Dzieci biorące udział w warsztatach będą mogły udekorować biżuterię żywicą według własnego pomysłu i w kolorach, jakie mama lubi najbardziej.

Jednak najbardziej pachnącym upominkiem tworzonym tego dnia będą perfumy, które maluchy wykonają z wybranych przez siebie składników. Atrakcją tych warsztatów będą eksperymenty zapachowe i pachnące zagadki.

Wykonane przez dzieci przedmioty z pewnością ucieszą mamy i będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kwiatów.

Warsztaty z okazji Dnia Matki odbędą się w sobotę 25 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Warsztaty będą prowadzone od godz. 10.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »