Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świat iluzji i teatralnych niespodzianek w Galerii Łomianki

Majowe rodzinne spotkanie teatralne w Galerii Łomianki upłynie pod znakiem iluzji i niespodzianek. W sobotę 11 maja o godzinie 13.00 i 15.00 będzie można obejrzeć pełne iluzji przedstawienie pt. „Czyja to walizka”. Wstęp wolny.

Co kryje tajemnicza walizka, która nagle pojawi się na scenie? Tego dowiedzą się widzowie kolejnego rodzinnego spektaklu teatralnego, który odbędzie się w podwarszawskiej Galerii Łomianki w sobotę 11 maja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na małych miłośników teatru i ich rodziców czeka przezabawna historia pełna iluzji i magii teatru lalek, która mieści się w walizce tak obszernej, jak ludzka wyobraźnia.

Uczestnicy bezpłatnych spotkań teatralnych w Galerii Łomianki za udział otrzymują pieczątkę na specjalnej karcie. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do salonu Empik.

Oto program kolejnych spektakli w Galerii Łomianki:

·       1 czerwca – Kolorowe wiersze

·       6 lipca – Nadchodzi Pipi

·       3 sierpnia – Legendy o Wiśle

·       7 września – Pinokio

·       5 października – Śmieciaki ratują świat

·       16 listopada – Czerwony Kapturek

·       7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Czyja to walizka” odbędzie się w sobotę 11 maja Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »