Rozrywka i wypoczynek » Święta

Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany

Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany
Zobacz więcej zdjęć »
W okresie Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra zmieniają się godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej. Warto o tym pamiętać podczas gorączki świątecznych przygotowań.

Jednym z elementów bożonarodzeniowych przygotowań są zakupy, na które w przedświątecznej gorączce brakuje nam przeważnie czasu. Dlatego z myślą o osobach, które nie zdążyły jeszcze wybrać gwiazdkowych prezentów oraz kupić wszystkich potrzebnych produktów, Park Handlowy Auchan Bielany wydłuża swoje godziny otwarcia. Od 19 do 23 grudnia sklepy i punkty usługowe znajdujące się na terenie galerii będą czynne do godziny 22.00, a hipermarket Auchan – aż do godz. 23.00. W Wigilię do centrum handlowego można udać się między godz. 9.00 a 14.00, a w Sylwestra w godz. 9.30-16.00. W dniach 25 i 26 grudnia, a także w Nowy Rok Park Handlowy Auchan Bielany będzie nieczynny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bogata oferta promocyjna sklepów Parku Handlowego Auchan Bielany przygotowana na okres świąteczny przyciągnie nawet najbardziej wymagających klientów. Miłym podarunkiem dla pań mogą być kosmetyki z oferty perfumerii Douglas, które zostaną ozdobione i zapakowane na miejscu bezpłatnie. Kobiety ceniące elegancję z całą pewnością ucieszy upominek pod choinkę w postaci biżuterii z salonu jubilerskiego Yes lub zegarka, który z 50% zniżką można nabyć w salonie Swiss. Inspirację na prezenty dla amatorów sportów zimowych znajdziemy w sklepach sportowych. Na kurtki, spodnie narciarskie, czapki, szaliki i rękawice z kolekcji zimowej dostaniemy 30% rabatu w City Sport, natomiast w Cerro Torre można nabyć dwie rzeczy z 40% zniżką na drugi produkt. W salonie obuwniczym Bata wyprzedaż kolekcji zimowej zacznie się już 22 grudnia, z kolei w sklepie odzieżowym Deep, w dniach 21-23 grudnia, ceny całego asortymentu zostaną obniżone o 30%.

Po gorączce przygotowań nadejdą długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia. Park Handlowy Auchan Bielany życzy wszystkim swoim klientom, aby stały się one czasem odpoczynku od codziennych obowiązków oraz motorem do realizacji wszystkich noworocznych postanowień i planów. 

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany w okresie świąteczno-noworocznym:
• od 19 do 21 grudnia: 9.30-22.00
• 22 i 23 grudnia: 9.00-22.00
• 24 grudnia: 9.00-14.00
• 25 i 26 grudnia: NIECZYNNE 
• 31 grudnia: 9.30-16.00
• 1 stycznia: NIECZYNNE

Godziny otwarcia hipermarketu Auchan w okresie świąteczno-noworocznym:
• od 19 do 21 grudnia: 8.30-23.00
• 22 i 23 grudnia: 8.00-23.00
• 24 grudnia: 8.00-15.00
• 25 i 26 grudnia: NIECZYNNE 
• 31 grudnia: 8.30-18.00
• 1 stycznia: NIECZYNNERedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »