Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane

Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane
Zobacz więcej zdjęć »
Świąteczny stół ugina się pod ciężarem potraw a ty zamiast jeść do woli martwisz się, że przez świąteczne ucztowanie przybędzie ci centymetrów w pasie? Wiedz, że z Fabacum świąteczne potrawy wcale nie będą takie tuczące.

Święta to czas, w którym jemy zdecydowanie więcej niż zwykle. Wspaniałe potrawy przygotowane specjalnie na świąteczne dni  nie dają spokoju i każą się zjadać w naprawdę sporych ilościach. Wyjątkowy świąteczny apetyt jest podsycany i często nawet tłumaczony tradycją, która nakazuje na wigilijnym stole postawić aż dwanaście różnych potraw i koniecznie wszystkich spróbować! Dwanaście potraw w wigilijny wieczór to dużo a przecież święta to nie tylko wigilia…są jeszcze dwa calusieńkie świąteczne dni,  które spędzane w rodzinnym gronie skupiają wszystkich domowników i świątecznych gości przy stole i oparte są na próbowaniu, podjadaniu, rozkoszowaniu się i delektowaniu całą masą przeróżnych smakołyków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Śniadanko – spacerek, kawka – deserek, następnie obiadek i kilka czekoladek, potem podwieczorek na dobry humorek i kolację obfitą na noc wysmienitą…tak właśnie mniej więcej wygląda standardowy schemat świątecznego dnia, w którym oczywiście zdarza się między posiłkowe podjadanie. Oprócz ilości spożywanych w święta potraw oraz częstotliwości z jaką zdarza się nam to robić warto wspomnieć jeszcze o tym co jemy. Otóż 12 wigilijnych potraw opiera się głównie na smażonej rybie, rybie w oleju, rybie w śmietanie, rybie po grecku, pierogach, uszkach, słodkiej kutii, którą robi się miedzy innymi z pszenicy, orzechów i miodu, zdarzają się panierowane w cieście grzyby i mnóstwo innych smażono-pieczonych pysznych i tuczących potraw. W menu kolejnych świątecznych dni występują wcale nie lżejsze  pozycje równie cudownie pyszne jak i tuczące. Świąteczne śniadanie, pod którym ugina się stół obfite jest w sałatki jarzynowe i ziemniaczane, grzybki, wędliny i duuuużo chlebka, natomiast obiad zależy oczywiście od fantazji i czasu jakim dysponowała gospodyni i mogą to być wigilijne pierogi albo pełnowymiarowy obiad z ziemniakami, mięsem i mącznym sosem.

Bardzo ważne jest także to, co następuje niedługo po obiedzie, mowa oczywiście o podwieczorku składającym się z kawki lub ewentualnie herbatki oraz pysznych, świątecznych, słodkich ciast, ciasteczek i wszelakich wypieków. Nie trzeba już chyba opisywać kolacji bo każdy dobrze wie jak w świątecznej rzeczywistości ona wygląda. Generalnie świąteczny czas powinno odmierzać się nie w godzinach ani minutach tylko w talerzach i talerzykach albo w pochłanianych kaloriach, których przez te kilka świątecznych dni zjada się niewyobrażalnie dużo.  Jednak tak naprawdę w święta nie warto przejmować się kaloriami i absolutnie nie można odmawiać sobie przyjemności jedzenia świątecznych frykasów! Przecież takie uroczyście i obficie obchodzone święta są tylko dwa razy w roku! Dla wszystkich tych, którzy jednak skrzętnie liczą kalorie i nawet w święta są w stanie odmówić sobie pierożków, ciasta, uszek i innych pyszności mamy naprawdę świetną wiadomość. Kochani!!! Jedzmy pierogi, jedzmy uszka i jedzmy ciasto!!! Jedzmy ziemniaki i jedzmy chleb!!!

Jedzmy to wszystko nie tylko w święta!!!Jedzmy i nie tyjmy bo przecież mamy Fabacum!!! Fabacum Vitana to absolutna innowacja w odchudzaniu. Preparat Fabacum – Vitana to neutralizator skrobi a to właśnie skrobia jest głównym dostarczycielem energii i to ona sprawia, że zawierające ją produkty są bardzo tuczące. 2 tabletki preparatu Fabacum neutralizują 2250 kcal skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, kasze, chleb, ryż, kukurydza i wszelakie produkty mączne. Fabacum zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujący skrobię. 1 g ekstraktu czyli 2 tabletki Fabacum neutralizują równowartość 450 g spaghetti. Fasolomina neutralizując skrobię sprawia, że prawie nie ulega ona trawieniu w przewodzie pokarmowym a kalorie z niej pochodzące nie są wchłaniane. Dzięki temu bez żadnych obaw można jeść wysokoskrobiowe produkty nie martwiąc się o kalorie z nich pochodzące. Fabacum zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała. Jeżeli uwielbiasz ziemniaki, makaron, chleb itp. a chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów bez skrobiowych wyrzeczeń Fabacum - neutralizator skrobiowych kalorii jest idealny. Nie trzeba już chyba nic więcej dodawać, jedyne co należy zrobić to zaopatrzyć się w  Fabacum Vitana, chwycić widelec w dłoń, wygodnie usiąść przy stole i napawając się cudownym zapachem świątecznych potraw niecierpliwie wypatrywać pierwszej gwiazdki:)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »