Dom » Wnętrza

Świąteczny czas na dekoracje z siatki Hexanet firmy Betafence

Świąteczny czas na dekoracje z siatki Hexanet firmy Betafence
Zobacz więcej zdjęć »
Przygotuj swój dom na Święta Bożego Narodzenia. Stwórz niepowtarzalne ozdoby z wysokiej jakości siatki plecionej Hexanet firmy Betafence. Dzięki sześciokątnym oczkom siatka Hexanet ma dekoracyjny charakter. Możesz z niej wymodelować praktycznie wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia.

Oto kilka pomysłów na rozgrzewkę!

  • Zamiast świerku lub jodły - choinka z siatki Hexanet

Dla wielbicieli industrialnego stylu. Może być mała, a i tak zrobi wielkie wrażenie. Aby ją przygotować, wystarczy z ocynkowanej siatki ogrodzeniowej Hexanet wyciąć kwadrat (im większy, tym większa będzie choinka, do dużej choinki lepiej wykorzystać siatkę Hexanet o nieco większych oczkach), zwinąć w stożek, złączyć drucikiem, aby się nie rozwinął, przyciąć w dolnej części do równej wysokości i ozdobić według własnego pomysłu - np. szyszkami i światełkami LED lub łańcuchem z piórek.

  • Dekoracyjna osłona doniczki

Doskonała do doniczki dużego kalibru, np. takiej, w której kupisz choinkę żywą, lub małych, w których rośnie gwiazda betlejemska. Wystarczy owinąć doniczkę bibułą lub organtyną i dodatkowo - siatką Hexanet o drobnych oczkach. Jeśli połączysz siatkę elastycznym drutem, będzie na swoim miejscu przez całe Święta, nawet jeśli pod choinką dojdzie do wielkiej bitwy o prezenty.

  • Dekoracje na choinkę i nie tylko

Twoja choinka nabierze niezwykłego charakteru, jeśli ozdobisz ją dekoracjami z siatki Hexanet. Mogą to być choinki z trzech trójkątów równoramiennych różnej wielkości, połączonych drucikiem jeden do drugiego, od najmniejszego do największego. Możesz je również pomalować sprayem na złoto.

Spróbuj także przygotować uroczą gwiazdkę - wytnij z siatki Hexanet o drobnych oczkach dwie takie same gwiazdki, włóż między nie kilka białych piórek i złącz wzdłuż krawędzi przewlekając przez oczka siatki drucik. Gotowe!

  • Anielska dekoracja

Zrób z siatki Hexanet aniołka do udekorowania wigilijnego stołu. Wytnij z siatki kwadrat o wymiarach 7 x 7 cm, zwiń go w stożek, złącz drucikiem brzegi, żeby się nie rozwinął, przytnij do równej długości. Zrób z masy solnej główkę, odrobinę masy przeciśnij przez wyciskacz do czosnku - to będą włosy aniołka. Zrób oczka i buzię (z masy solnej). Wytnij z kartonu skrzydła, naklej piórka i przymocuj do aniołka. Gotowe!

  • Niezwykły świecznik

Wykorzystaj siatkę Hexanet do ozdobienia swojego świecznika. Możesz owinąć go pasmem siatki o drobnych oczkach lub uformować z niej „klosz".

  • Druciana serpentyna

Wytnij z ocynkowanej siatki Hexanet o drobnych oczkach pasma o szerokości ok 5 cm, zwiń i rozłóż jak serpentynę. Pomaluj złotym sprayem. Rozłóż na wigilijnym stole lub zawieś w oknie. Taką serpentyną możesz także wykorzystać do ozdobienia wieńca bożonarodzeniowego lub jemioły, którą możesz zawiesić nad świątecznym stołem.

Z grubszych pasm możesz przygotować serpentynę do udekorowania drzewek w ogrodzie lub ogrodzenia.

  • Noworoczna dekoracja butelki szampana

Butelkę szampana owiń kawałkiem siatki Hexanet o drobnych oczkach pomalowanej sprayem na złoty kolor. Będzie efektownie wyglądać i sprawi, że noworoczny toast będzie naprawdę wyjątkowy. Więcej inspiracji i informacji o siatce Hexanet firmy Betafence znajdziesz na www.ogradzamy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »