Firma » Biznes

ŚWIATOWY DZIEŃ WOLONTARIATU W GALERII ATRIUM MOSTY

W najbliższą niedzielę, 4 grudnia w Galerii Atrium Mosty odbędzie się organizowana przez Urząd Miasta Płock, Gwiazdkowa Loteria Fantowa. Cały dochód z loterii zostanie przekazany piętnastoletniej Sandrze, która po przeszczepie wątroby wymaga kosztownego leczenia.

Akcja organizowana jest przy okazji obchodzonego dzień później Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, przez Biuro Pełnomocnika ds. Wolontariatu Urzędu Miasta Płock. Płoccy ochotnicy w Galerii Atrium Mosty poprowadzą specjalne stoisko gdzie goście galerii będą mogli kupić los i tym samym wygrać jedną z ufundowanych przez sponsorów nagród. Oprócz książek, słodyczy i zabawek wylosować będzie można również ręcznie wykonane aniołki. Gracze mogą być pewni, że każdy los wygra. Stanowisko zostanie otwarte o godzinie 9.00. Akcja potrwa do 20.00.

Na terenie Galerii Handlowej zorganizowana zostanie także wystawa zdjęć „Wolontariusze podczas pracy” autorstwa Anny Chyły, jednej z wolontariuszek.

Poza loterią planowana jest również zbiórka żywności w hipermarketach i sprzedaż pamiątek, które powstały dzięki wyobraźni i pracy najmłodszych płocczan.

W dzisiejszych czasach akty bezinteresownej pomocy są coraz rzadsze dlatego cieszymy się, że wraz z Urzędem Miasta możemy współorganizować taką akcję. Mamy nadzieję, że dochód z loterii pomoże Sandrze jak najszybciej dojść do zdrowia – powiedziała Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Atrium Mosty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »