Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świętuj zakończenie roku szkolnego i odbierz nagrodę!

Warto pochwalić się świadectwem szkolnym i otrzymać kartę na zakupy! Uczniowie, którzy 22 czerwca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Płock ze świadectwem szkolnym za rok 2023/2024, będą mogli otrzymać kartę podarunkową do wybranych sklepów centrum handlowego.

Czy zakończenie roku szkolnego może być jeszcze bardziej radosne? Jak najbardziej! Warto docenić uczniów za trud, jaki włożyli w naukę w szkole. Niespodziankę dla uczniów przygotowało Centrum Handlowe Auchan Płock.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W sobotę 22 czerwca każdy uczeń, który odwiedzi Centrum Handlowe Auchan Płock przy ulicy Wyszogrodzkiej 14 w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej, a następnie w specjalnym punkcie okaże świadectwo szkolne za rok 2023/2024, będzie mógł otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 zł na zakupy do Media Expert i HEBE w Centrum Handlowym Auchan Płock.

Kartę będzie można zrealizować wyłącznie w dniu akcji, czyli 22 czerwca.

Punkt wydawania kart znajdujący się w pasażu będzie czynny od godziny 11.00 do 17.00. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba nagród jest ograniczona!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Nati 2024-06-21 19:17:14

    Czy w Gdańsku też jest taka akcja


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »