Kultura, sztuka » Kultura

Świnka Peppa na żywo - spektakle dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy.

Już 19 lutego bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody na teatralnej scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, a następnie w Bielsku-Białej, Markach i Gdańsku. Przedstawienie "Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka" to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.
Urodziny na scenieW dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki.Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.
Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy
i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.W kolejnych tygodniach Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Bielsko-Białą (19.03.), Marki (27.03.) i Gdańsk (2.04.).Bilety dostępne są na eBilet.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »