Kultura, sztuka » Kultura

Sylwestrowe propozycje Teatru Kamienica

Sylwestrowe propozycje Teatru Kamienica
Zobacz więcej zdjęć »
Teatr Kamienica Emiliana Kamińskiego przygotował dwie propozycje na spędzenie sylwestrowego wieczoru.

Entuzjaści przedstawień teatralnych mogą pożegnać bieżący rok oglądając dwa spektakle komediowe. Z kolei wszystkich lubiących widowiskową zabawę, Kamienica zaprasza na Bal Maskowy. Przewidziane są różne atrakcje; smakowe, wizualne oraz atrakcyjne nagrody dla najbardziej towarzyskich uczestników.

W repertuarze, poprzedzającym początek sylwestrowej nocy, znajdują się dwie sztuki komediowe: „I tak Cię kocham", spektakl utrzymany w klimacie przedwojennej Warszawy (start o godzinie 20:00) oraz kabaretowy show „Piękne Panie i Panowie" (dwa spektakle: o godzinie 17:30 i 20:30). Każdego widza Teatr przywita smaczną niespodzianką oraz lampką szampana.

„Bal Maskowy to propozycja dla osób lubiących dobrą zabawę, taniec i wykwintne potrawy. W ten szczególny wieczór nasi Goście poczują się jak gwiazdy. Czerwony dywan, doborowe towarzystwo oraz możliwość przeistoczenia się w... aktora, to wszystko gwarantuje świetną zabawę i dobre wspomnienia. Witanie Nowego Roku 2011 w nastrojowym miejscu z historią z pewnością uczyni ten wieczór wyjątkowym" - mówi Anna Olesiak, PR & Marketing Manager z Teatru Kamienica. Start balu: godzina 23:00. Wstęp dla jednej osoby to koszt 290 złotych.

Goście sylwestrowych spektakli mogą skorzystać ze specjalnej oferty Teatru. Każda para, która posiada bilety na wieczorne spektakle w tym dniu, będzie mogła uczestniczyć w Balu Maskowym za cenę pojedynczego zaproszenia.

Więcej informacji na stronie www.teatrkamienica.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FuturePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »