Dom » Wnętrza

Szafy, szafki, szafeczki!

Szafy, szafki, szafeczki!
Zobacz więcej zdjęć »
W szafkach kuchennych Torino - Mebel Rust mieści się wręcz niewyobrażalna ilość artykułów spożywczych i akcesoriów kuchennych. Szacuje się, że jest to ok.150 kg! Torino jest po prostu wzorem doskonale przemyślanej i idealnie zagospodarowanej przestrzeni w meblach kuchennych.

Zarówno każdy miłośnik kulinarnych przygód, jak i każdy praktyczny użytkownik kuchni marzy o tym, aby w jego królestwie wszystkie potrzebne urządzenia i produkty znajdowały się na wyciągnięcie dłoni. Kluczem do sukcesu są przemyślane rozwiązania aranżacji kuchennej.

       Jeżeli w swoich planach nie uwzględniliśmy dodatkowego pomieszczenia o funkcji spiżarni, problem ze znalezieniem miejsca na wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy może stać się realnym utrapieniem. Dlatego przy planowaniu aranżacji wnętrza kuchni nie możemy kierować się jedynie poczuciem estetycznego smaku. Koniecznie trzeba rozważyć wszystkie funkcjonalne aspekty powierzchni niezbędnej do przechowywania akcesoriów kuchennych i artykułów spożywczych.

      Decydując się na rozwiązanie kuchni otwartej, łączonej z salonem i zakup niezbędnej w takim przypadku wyspy kuchennej - problematyka szaf, szafek i szafeczek jest istotna z jeszcze jednego powodu – podczas przyjmowania gości na popołudniowej kawie czy tez podejmowania rodziny na niedzielnym obiedzie aranżacja kuchni powinna zachwycać nie tylko dobrym smakiem, ale także panującym w niej ładem,

       Przykładem doskonale przemyślanej i zagospodarowanej przestrzeni w meblach kuchennych jest projekt kuchni Torino firmy Mebel Rust. Producent zdążył juz przyzwyczaić wymagających użytkowników mebli do funkcjonalnych rozwiązań stosowanych w swoich małych kuchennych dziełach sztuki. Tak jest i w tym przypadku, kiedy to każda szafka i szuflada swoim kształtem, funkcjonalnością i wyglądem zachwyca jej użytkownika.

     Przechowywanie naczyń, garnków i akcesoriów kuchennych jest w tym modelu doskonale rozplanowane. Szuflady przewidziane do przechowywania garnków, sprzętów elektrycznych i sztućców znajdują się w strefie grzewczej wyspy. Oprócz  piętrowych szuflad dedykowanych pod akcesoria do gotowania - w modelu tym projektanci Mebel Rust stworzyli zabudowę ścienną, w której umieszczono piekarniki i przewidziano szafki na artykuły spożywcze.

   W mokrej strefie, czyli tej, w  której znajduje się zmywarka i zlew zlokalizować można wysuwaną szafkę na środki czystości i miejsce do posiłkowego sortowania. Odległość między sprzętami została dokładnie przemyślana i oszacowana tak, by ograniczyć liczbę ruchów wykonywanych po przygotowaniu posiłku.

    Zewnętrzna strefa wyspy wyposażona jest również w piętrowe szuflady przeznaczone na  zastawę dla gości oraz akcesoria dekoracyjne, które pomagają stworzyć niesamowity klimat posiłków.

Szafki i szafeczki w modelu Torino cechuje ergonomia i funkcjonalność, co jest niewątpliwą zaletą każdej kuchni.

 

Producent: Mebel Rust

Wycena indywidualna wg projektu

www.rust.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »