Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Szczęśliwa zakupowa trzynastka w Porcie Łódź

Szczęśliwa zakupowa trzynastka  w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W kultowej piosence Kasia Sobczyk śpiewała „Trzynastego piękniejszy jest świat” i zdaje się, że każda fanka i fan okazyjnych zakupów już niedługo zanucą tę melodię. W piątek 13 kwietnia, Port Łódź zaprasza na Dzień Wielkich Okazji. Rabaty sięgną nawet 70%.

- Mówi się, że 13-go, szczególnie w piątek, trzeba mieć się na baczności, bo wtedy licho nie śpi. Postanowiliśmy odczarować pechowe trzynastki. Od kwietnia każdy 13. dzień miesiąca będzie w Porcie Łódź Dniem Wielkich Okazji. Tego dnia w sklepach pojawią się specjalne rabaty i wyjątkowe oferty, aktualne tylko przez ten jeden wyjątkowy dzień miesiąca. Mamy nadzieję, że dzięki nowemu cyklowi akcji rabatowych nasi klienci zapomną, co to pech - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Rabaty do 70%

Dzień Wielkich Okazji w Porcie Łódź to doskonała szansa na odświeżenie swojej garderoby na wiosnę. W piątek 13. kwietnia rabaty w sklepach sięgną nawet 70%. W akcję włączyło się ponad 50 salonów, które na ten dzień  przygotowały specjalne oferty dla klientów centrum. Taniej kupimy zarówno odzież damską, męską, dziecięcą, jak i obuwie, dodatki, kosmetyki. Głodni nie tylko zakupowych okazji będą skorzystać ze specjalnych ofert restauracji i kawiarni w Porcie Łódź.

 

Dzień Wielkich Okazji będzie obchodzony w Porcie Łódź w każdy trzynasty dzień miesiąca. - Na zakupowe święto zapraszamy co miesiąc, a nie tylko wtedy, gdy do sklepów wkraczają nowe kolekcje lub gdy trwają wyprzedaże – dodaje Emilia Lange-Cichocka.

 

Więcej informacji na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »