Motoryzacja » Samochody

Szczęśliwy traf!

Szczęśliwy traf!
Zobacz więcej zdjęć »
Już od marca, przed pasjonatami loterii i miłośnikami motoryzacji, stoi szansa wygrania BMW serii3. Producent kosmetyków samochodowych K2, Krzysztof Hołowczyc i Agencja Reklamowa PoProstu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

Już od marca, przed pasjonatami loterii i miłośnikami motoryzacji, stoi szansa wygrania BMW serii3. Producent kosmetyków samochodowych K2, Krzysztof Hołowczyc  i Agencja Reklamowa PoProstu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. 
         
Aby dopomóc szczęściu wystarczy zakupić dowolny produkt K2 i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nad przebiegiem i koordynacją konkursu czuwa Agencja Reklamowa PoProstu, która jest twórcą strategii loterii oraz jej dedykowanego serwisu. 
Kup produkt K2 i weź los w swoje ręce – szczęście może uśmiechnąć się właśnie do Ciebie!

         Loterię polecają – K2, Krzysztof Hołowczyc, Agencja Reklamowa PoProstu.

Agencja Reklamowa PoProstu www.arpoprostu.pl  oferuje działania full- service: opracowanie strategii komunikacji marketingowej, kampanie reklamowe, systemy identyfikacji wizualnej, obsługę i realizację  programów  lojalnościowych.  Potwierdzeniem zaufania, jakim cieszy się PoProstu jest współpraca z cenionymi markami, takimi jak HP, HTC, Assus, Mercedes, Renault, Raiffeisen Bank, Media Markt, Whirlpool, Kompania Piwowarska, Decathlon.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Reklamowa PoProstu
http://www.arpoprostu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »