Technologie » Komputery

Telefónica Germany ze wsparciem IT Comarc

Telefónica Germany ze wsparciem IT Comarc
Zobacz więcej zdjęć »
W marcu 2015 r., po nabyciu przez Telefónica Germany E-Plus Gruppe, firma Comarch rozpoczęła proces konsolidacji i ujednolicania systemu zarządzania zasobami sieciowymi spółki.

Rozwiązania OSS Comarch pozwolą firmie Telefónica Germany na zbudowanie głównego centrum danych technologicznych i zapewnią kompleksowy i uniwersalny widok sieci.

W 2014 roku Telefónica Germany powierzyła firmie Comarch fuzję sieci, której przeprowadzenie było konieczne po przejęciu spółki E-Plus Gruppe. Comarch dostarczył kompletny system OSS w zakresie realizacji usług, obejmujący moduły takie jak: Comarch Network Inventory Management, Comarch Next Generation Network Planning, Comarch Auto Discovery & Reconciliation i Comarch OSS Process Management. System opracowano w ścisłej współpracy z inżynierami sieci z firmy Telefónica Germany. Prace zakończono po niecałych sześciu miesiącach, a gotowy system stanowi całościowo zarządzane rozwiązanie znacznie przyspieszające proces konsolidacji sieci. Rozwiązanie będzie wykorzystywane przez Telefónica Germany przez cały czas trwania konsolidacji i umożliwi zarządzanie operacjami sieciowymi, w szczególności zależnościami działań prowadzonych pomiędzy dwoma środowiskami. Po pomyślnym wdrożeniu systemu, Telefónica Germany postanowiła skorzystać z usług Comarch przy konsolidacji starszych wersji systemu OSS w zakresie realizacji usług (service fulfillment). Głównym celem rozpoczętego w marcu 2015 r. projektu jest zarządzanie konsolidacją i ujednolicenie procesu zarządzania zasobami związanymi ze wszystkimi technologiami obecnymi w nowej firmie: RAN (siecią radiową), transmisją danych, siecią bazową i telefonii stacjonarnej.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/it_solutions/telefonica_germany_ze_wsparciem_it_comarch.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »