Firma » Biznes

TETA organizuje cykl seminariów

TETA organizuje cykl seminariów
Zobacz więcej zdjęć »
Jak usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych – to główny temat konferencji organizowanych przez ekspertów TETY wspólnie ze specjalistami EFL. Spotkania odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Głównym celem cyklu nieodpłatnych spotkań jest pokazanie jakie korzyści płyną z zastosowania w przedsiębiorstwie nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Zostaną one poparte  praktycznym pokazem możliwości pakietu ERP – TETA Constellation oraz TETA Personel.NET – aplikacji wspomagającej zarządzanie zasobami ludzkimi.   W dobie kryzysu zauważyliśmy wyraźny wzrost zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które usprawniając funkcjonowanie firm, jednocześnie pozwalają na wyraźne ograniczenie kosztów. Dlatego postanowiliśmy zorganizować cykl nieodpłatnych seminariów, w trakcie których  w praktyce zademonstrujemy przedsiębiorcom korzyści płynące z ich zastosowania – podsumowuje Agata Gąsiorowska, Dyrektor Marketingu w TETA S.A.

Spotkania podzielone zostaną na dwa równoległe panele. Pierwszy poświęcony będzie zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w zarządzaniu przedsiębiorstwem na przykładzie pakietu ERP – TETA Constellation, drugi – informatyką na usługach zarządzania zasobami ludzkimi na przykładzie systemu TETA Personel.NET. Najbliższe spotkanie odbędzie się 31 marca w Hotelu Kyriad w Warszawie.

Dodatkowe informacje: http://www.teta.com.pl/nowosci-nasze-konferencje.php

 Informacje o firmie:

TETA SA jest wiodącym i doświadczonym producentem oprogramowania biznesowego w Polsce. Od 1987 r. tworzy zaawansowane systemy informatyczne optymalizujące procesy biznesowe w średnich i dużych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Misją firmy jest doskonalenie procesów zarządzania poprzez skuteczne wdrażanie rozwiązań informatycznych. Podstawową ofertę tworzą dwa pakiety klasy ERP służące do wspomagania pracy służb finansowo-ekonomicznych, działów handlowych, zaopatrzeniowych, personalnych oraz produkcyjnych w organizacjach. Są to pakiety TETA Biznes Partner dla firm średniej wielkości oraz oparty na technologii.NET i bazie danych Oracle TETA Constellation, przeznaczony dla dużych przedsiębiorstw o większych potrzebach informatycznych. Drugim filarem działalności są rozwiązania dla działów HR. Prestiżowy system kadrowo – płacowy TETA Personel.NET ma uznaną pozycję na polskim rynku zaawansowanego oprogramowania do zarządzania kapitałem ludzkim. W swojej ofercie spółka posiada również system TETA Controlling, przeznaczony do wspomagania służb finansowych w przedsiębiorstwach. TETA oferuje także usługi konsultingowe, wdrożeniowe oraz integracyjne, obejmujące kompleksowo inwestycję w zaawansowane systemy informatyczne.

W grudniu 2005 r. TETA z powodzeniem zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2007 r. spółka rozpoczęła budowę Grupy Kapitałowej w celu zapewnienia stabilnego wzrostu wartości firmy.  Rozwój poprzez akwizycje zakłada dwa równorzędne kierunki tworzenia Grupy Kapitałowej: spółki polskie dostarczające oprogramowanie uzupełniające funkcjonalne rozwiązania informatyczne oraz spółki zagraniczne,  oferujące rozwiązania ERP dla firm średniej wielkości. W chwili obecnej do Grupy Kapitałowej TETA należą spółka matka TETA, Pyton Management, TETA HR Center i węgierska firma VT Soft Kft. Pomoc techniczną oraz dodatkowe informacje o firmie i jej produktach można uzyskać w Internecie pod adresem: www.teta.com.pl poprzez e-mail: kontakt@teta.com.pl lub pod nr infolinii: 0-71 323 41 11.


 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Agata Gąsiorowska

TETA SA:

tel. (071) 323 41 15

tel. kom.: 601 181 184

e-mail: a.gasiorowska@teta.com.pl

 

Tomasz Muchalski

Everest Consulting Sp. z o.o.:

tel. (022) 839 39 49

tel. kom. 504 212 463

e-mail: t.muchalski@everestconsulting.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Everest

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »