Dom » Nieruchomość

Topiel No18: Pierwszy apartamentowiec w Polsce z siłownią wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt ARTIS

Marvipol Development podjął współpracę z Technogym – włoskim producentem światowej klasy urządzeń sportowych. Deweloper zamierza uruchomić siłownię do prywatnego użytku mieszkańców w inwestycji Topiel No18 z wykorzystaniem najwyższej klasy linii sprzętu ARTIS Technogym. Będzie to pierwszy apartament

Topiel No18 to wyjątkowa inwestycja powstająca w samym sercu Powiśla. Jest realizowana przez Marvipol Development i dzięki wielu swoim walorom wpisuje się w segment lokali premium. Kompleks mieszkalny złożony będzie z 52 najwyższej klasy apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 40 m2 do nawet 200 m2. Deweloper przewidział wiele luksusowych udogodnień, począwszy od kameralnego business lounge aż po 3-poziomowy parking z miejscami rowerowymi, motocyklowymi i komórkami lokatorskimi.

 

Dużym atutem budynku będzie nowoczesna siłownia dostępna jedynie dla lokatorów Topiel No18. Sala do ćwiczeń będzie wyróżniała się na tle innych dzięki swojemu wyposażeniu – najwyższej klasy urządzeniom z linii ARTIS zaprojektowanym w siedzibie Technogym we Włoszech. Urządzenia te, oprócz swojego charakterystycznego, pięknego sposobu wykończenia, cechują się wykonaniem z ogromną dbałością o detale i najwyższą jakością wykorzystanych komponentów. Za swój niepowtarzalny design linia ARTIS zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Red Dot Design Award. Sprzęt ten cechuje się doskonałą biomechaniką ruchu zgodną z anatomią człowieka, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo treningu i zmniejsza ryzyko kontuzji.

 

Mieszkańcy Topiel No18 będą mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na komfortową pracę nad wszystkimi partiami ciała. Na siłowni znajdą się urządzenia wyposażone w konsole monitorujące zakres i dynamikę ruchu oraz liczbę powtórzeń podczas danej aktywności. Dodatkowo cała linia Technogym ARTIS łączyć się będzie bezprzewodowo z Internetem, co umożliwi użytkownikowi sterowanie urządzeniem, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, a także zapisywanie swoich wyników. Duży atut stanowi też wbudowana w maszynę bezprzewodowa ładowarka.

 

Linia ARTIS marki TECHNOGYM charakteryzuje się najlepszymi parametrami treningowymi na rynku, zastosowaniem nowoczesnej technologii, a także doskonałą biomechaniką i komfortem ćwiczeń. Jesteśmy przekonani, że wymagający mieszkańcy inwestycji Topiel No18 będą zadowoleni ze standardu urządzeń i jakości treningu, jaką dają nasze urządzenia - komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce i Członek Zarządu ITP S.A..

Poza siłownią projektanci Topiel No18 przewidzieli jeszcze wiele dodatkowych rozwiązań, które pozwolą zapewnić mieszkańcom wygodę na najwyższym poziomie. Należy do nich między innymi centralna klimatyzacja oraz system inteligentnego zarządzania apartamentem. W tym celu w lokalach wykonana zostanie najnowszej generacji instalacja, która, poprzez wspólną komunikację pomiędzy wszystkimi odbiornikami energii elektrycznej w budynku, umożliwi lokatorom zdalne sterowanie m.in.: oświetleniem, temperaturą, roletami. System KNX zapewni jednocześnie energooszczędność, multimedialność i ogromną funkcjonalność budynku.

Dodatkowo do wszystkich apartamentów przynależeć będą przestronne balkony lub loggie, a w przypadku mieszkań położonych na ostatnich piętrach komfortowe tarasy, które zapewnią lokatorom możliwość podziwiania widoku na malownicze Powiśle. Do użytku mieszkańców będzie również kameralne patio z częścią wypoczynkową stanowiące prywatną strefą relaksu.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców deweloper zaopatrzył budynek w system kamer monitorujących wejścia oraz hale garażowe. Standardowo każdy apartament będzie posiadał własny videodomofon, pozwalający na zweryfikowanie przychodzących osób. Dodatkowo nad porządkiem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będą obecni w budynku pracownicy ochrony.

Nasza inwestycja powstaje według filozofii „Piękno Powiśla w każdym detalu”. Topiel No18 zaoferuje mieszkańcom wiele unikalnych udogodnień, które mają na celu zwiększenie komfortu ich życia. Unikatowa siłownia ze sprzętem najwyższej klasy to kolejny atut, który jest szczególnie ważny dla osób dbających o zdrowy tryb życia – mówi Anna Juchimiuk, dyrektor marketingu firmy Marvipol Development.

Topiel N°18 stanowi esencję piękna modernistycznego detalu, a swoją strukturą nawiązuje do innych budynków znajdujących się na Powiślu. W sprzedaży dostępnych jest 20 apartamentów. Przewidywany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2020 roku.

Więcej informacji o inwestycji można uzyskać na stronie: www.topiel18.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marvipol Development
http://www.marvipol.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »