Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Torrevieja - kurort, który warto odwiedzić

Torrevieja - kurort, który warto odwiedzić
Zobacz więcej zdjęć »
Hiszpania jest jednym z bardziej popularnych kierunków turystycznych.

Rokrocznie jej słoneczne wybrzeże tłumnie odwiedzają turyści z całego świata. Krystalicznie czyste morze i przepiękne piaszczyste plaże zachęcają do odpoczynku. Costa Brava i Costa del Sol to najchętniej odwiedzane regiony Hiszpanii, ale coraz większą popularność zdobywa Costa Blanca ze słynnym kurortem Torrevieja, słynącym z cudownych, długich i szerokich plaż z niezwykle miałkim i jasnym piaskiem.

Wakacje w Torrevieja wybierają najczęściej sami Hiszpanie, którzy uwielbiają ten jeszcze mało rozpowszechniony na świecie rejon, odwiedzając go tak często, jak to tylko możliwe. Ten niewielki kurort nie jest zbyt zatłoczony. Mieści się tam zaledwie kilka dużych hoteli, a na wakacje najlepiej wynająć doskonale wyposażony apartament w Hiszpanii słynie z gościnności, smacznego jedzenia i licznych rozrywek przygotowanych dla turystów. Atrakcji nie brakuje także w Torrevieja.
Miejscowość ta ma doskonałe położenie geograficzne. Usytuowana jest pomiędzy dwoma, malowniczymi, słonymi lagunami, które mają ogromny wpływ na klimat tam panujący.

Planując wakacje w tej części Hiszpanii warto wcześniej zarezerwować apartamenty Torrevieja nie jest dużym miastem, liczy sobie około 130 tysięcy mieszkańców, ale w okresie wakacyjnym ilość ta zwykle się potraja.

Mikroklimat panujący w tym mieście, przepiękne plaże i krystalicznie czyste morze sprawiają, że coraz więcej turystów odwiedza to magiczne miejsce i zakochuje się w nim bez pamięci.


Jeżeli poszukujecie nadmorskie apartamenty w Torrevieja, godny polecenia jest hiszpański apartament idealny Białe Złoto - http://apartament-lamata.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Apartamenty La Mata, Torrevieja
http://apartament-lamata.pl/pl/

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Zośka 2018-02-22 11:42:06

    Warto poczytać przed wyjazdem o wydarzeniach kulturalnych tego regionu jak np Korrida - Walki byków: http://zdrowie-uroda.d35.pl/2017/10/31/la-virgin-del-pilar-walki-bykow/

  • avatar
    ~motorhome.pl 2017-03-12 10:41:16

    Hiszpania jest jednym z krajów, które posiada dość dobrze rozwiniętą sieć kempingów, bo karawaning jest tam powszechny. Warto rozważyć zatem czy to wyjazd samochodem kempingowym, czy też noclegi na kempingach. W Hiszpanii nawet zimą jest słońce :) Można przeczytać o tym na naszym blogu https://www.motorhome.pl/kamperem-do-hiszpanii/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »