Dom » Wnętrza

"Trójwymiarowy" zlewozmywak Jawa

"Trójwymiarowy" zlewozmywak Jawa
Zobacz więcej zdjęć »
Sen na jawie… w kuchni? Czemu nie. Z dobrym designem to możliwe. Od nowatorskiego rozwiązania funkcjonalnego wziął nazwę nowy zlewozmywak Laveo.

Jawa to innowacyjny zlew granitowy z miejscem na baterię po nietypowej stronie komory, co pozwala wygospodarować więcej miejsca na suszenie naczyń. Ponadto ociekacz, który obniża się o 2 mm z każdym kolejnym załamaniem formy, tworzy trójwymiarowy efekt „schodów”.

Jawa to najnowsza odsłona designu Laveo. Została skonstruowana tak, by tworzyć nowatorską bryłę przestrzenną, a jednocześnie dać użytkownikowi maksimum funkcjonalności. To typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o wymiarach 78 x 46 cm. Jest wykonana z grubego 10-milimetrowego materiału, co gwarantuje jej dłużą żywotność i wysoką odporność na uderzenia.  Zlewozmywak jest produktem polskim, powstałym z opatentowanej mieszanki minerałów i żywic poliestrowych o nazwie Poligran.

Ponieważ Jawa sama w sobie jest bardzo designerska najlepiej zestawiać ją z klasycznymi bateriami o prostych kształtach, np. litery L. Dobrze sprawdzi się w kuchniach zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dostępna w kolorze beżowym i czarnym w dobrych salonach wyposażenia kuchni.Laveo PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »