Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Trzymaj formę z Parkiem

Trzymaj formę z Parkiem
Zobacz więcej zdjęć »
Park Handlowy Auchan Bielany po raz kolejny zaprasza swoich Klientów do dbania o zdrowie i dobrą formę. W najbliższy weekend 28 i 30 sierpnia organizuje Dni Zdrowia, wszyscy odwiedzający Park znów będą mogli poznać tajniki zdrowego odżywiania.

Bezpłatne konsultacje i porady dietetyka, pomiar tkanki tłuszczowej, ocena składu masy ciała oraz wiele innych cennych wskazówek na temat zdrowego stylu życia - to wszystko już w nadchodzący weekend w Parku.

Piątek 28 i niedziela 30 sierpnia 2009 roku w godzinach 12.00 -18.00 - te daty koniecznie muszą zapamiętać wszyscy, którzy zainteresowani są zrzuceniem zbędnych kilogramów i ułożeniem nowej, indywidualnie dostosowanej do własnych potrzeb diety. Najwyższej jakości sprzęt badawczy i wysoko wykwalifikowana obsługa zapewnią profesjonalizm i bezpieczeństwo badań. Akcja przeprowadzona zostanie przez firmę Vita Clinic.

Nadchodzący weekend zdrowia jest już kolejną, organizowaną przez Park Handlowy Auchan Bielany akcją, mającą na celu popularyzowanie zdrowego trybu życia wśród swoich Klientów i pracowników.

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Więckowska

e-mail: pr@fabrykaidei.pl

tel. 071 783 55 12

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany

Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Idei Sp. z o. o.
http://www.fabrykaidei.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »