Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Tunezja - udane wczasy z BumerangTravel.pl

Tunezja państwo arabskie leżące w północnej Afryce nad Morzem Śródziemnym jest (wraz z Egiptem) krajem nastawionym głównie na Turystykę (z roku na rok poszerza się oferta atrakcji dostępnych dla wczasowiczów).

Tunezja jest miejscem luksusowych baz noclegowych i kurortów, które z roku na rok przyciąga w te tereny miliony wczasowiczów. Białe piaszczyste plaże, czyste, ciepłe wody Morza Czerwonego przyciągają wczasowiczów spragnionych ciepłych dni, leniuchowania na plaży czy aktywnego wypoczynku. Niezliczona sieć dyskotek, pubów i barów sprawi iż miłośnicy nocnego życia na pewno nie będą się tu nudzić.

Biuro Bumerang jest na polskim rynku turystycznym od 1998 r. Na początku swojej działalności specjalizowało się w turystyce dla dzieci i młodzieży. W ciągu 10 lat udało nam się zaistnieć na Polskim Rynku Turystycznym w roli jednego z najlepszych organizatorów oraz pośredników turystyki. Już od dawna cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów, touroperatorów oraz osób związanych z turystyką. Od początku istnienia należymy do Krakowskiej Izby Turystyki.

Oferty dla młodzieży organizowane przez nasze biuro były jednymi z najlepszych w kraju. To efekt nieustannych wysiłków w zrozumieniu potrzeb klienta, oraz korzystnego stosunku cen do jakości oferty.

Biuro Bumerang w przeszłości zajmowało się też organizacją wyjazdów dla zakładów pracy. Wiele osób z sentymentem wspomina niezapomniane wycieczki do Wiednia, Budapesztu, Paryża czy Kopenhagi. Pracownicy Poczty Polskiej doceniając jakość wycieczek i niesamowitą atmosferę, która im towarzyszyła przyznali nam specjalny dyplom.

Cieszymy się uznaniem wielu touroperatorów i cały czas jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o sprzedaż ofert Sun&Fun, Oasis, Sopol oraz wielu innych. Często otrzymujemy specjalne nagrody i wyróżnienia jako jedni z najlepszych agentów. Dzięki bardzo dobrej współpracy agencyjnej udało nam się uzyskać certyfikat Sun&Fun. Biuro Bumerang proponuje Państwu pełen zakres usług turystycznych. Od lat poza własną ofertą sprzedajemy wycieczki najlepszych touroperatorów. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej jak również odpowiednie kwalifikacje do przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych. Ostatnio dużym uznaniem cieszą się wycieczki do Skandynawii oferowane przez nasze biuro połączone z wieloma atrakcjami.

Oferujemy Państwu:

* profesjonalną obsługę
* możliwość przeglądania ofert oraz rezerwacji w zaciszu własnego domu
* wczasy krajowe i zagraniczne oraz wycieczki wielu znanych touroperatorów.
* bilety lotnicze i promowe.
* wycieczki dla szkół i zakładów pracy
* ubezpieczenia turystyczneRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bumerangtravel.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »