Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Tuning modeli RC coraz bardziej popularny w Polsce

Firma NitroTek, wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, proponuje wszystkim zainteresowanym możliwość podrasowania modeli zdalnie sterowanych. W warsztacie NitroTek można zwiększyć osiągi silnika, zmienić elementy plastikowe na aluminiowe oraz całkowicie wymienić nadwozie pojazdu.

Firma oferuje również pełen serwis modeli oraz szeroką gamę akcesoriów do tuningu.

Z powodu stale zwiększającego się zainteresowania modelarstwem zdalnie sterowanym, NitroTek proponuje możliwość kompleksowego podrasowania zabawek. Tuning, który jest niezwykle popularny wśród posiadaczy prawdziwych samochodów, staje się również formą hobby w ramach kolekcjonowania modeli RC. Wiele osób kupuje obecnie modele zdalnie sterowane po to, aby po jakimś czasie nieustannie je ulepszać. Zabawa w poprawianie osiągów oraz wyglądu zewnętrznego modeli sprawia, że użytkownik chce stworzyć swoją własną, unikalną maszynę. Największą popularnością wśród osób tuningujących swoje pojazdy cieszą się samochody przeznaczone do driftingu, oraz terenowe.

Dzięki tuningowi samochodów zdalnie sterowanych można rozwijać swoje hobby w nowym kierunku. Nasz warsztat oferuje pomoc w polepszeniu osiągów danego pojazdu i poprawienie jego wyglądu. Chętnie doradzimy domorosłym majsterkowiczom jak skutecznie dbać o swoje modele oraz w jaki sposób podrasować je, aby osiągnąć zamierzony efekt - podkreśla Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Oferta NitroTek obejmuje zdalnie sterowane modele w różnych formach i stopniach zaawansowania technicznego. W ramach obsługi klientów, firma proponuje kompleksowy serwis maszyn oraz pełen asortyment części zamiennych i akcesoriów.

Więcej szczegółów oraz pełna oferta znajdują się na stronie www.nitrotek.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »